lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Lakierowowanie całego auta MG F
Autor Wiadomość
Tinuviels
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12-02-2014, 20:16   Lakierowowanie całego auta MG F

Witam szanownych speców od lakierowania, ciesze się że trafiłem na to forum. Chciałbym spytać ile kosztowałoby przemalowanie auta MG F. Dwuosobowy kabriolet zatem odpadają tylne drzwi, słupki i dach, powierzchnia do malowania pewnie taka jak w MX5, może trochę mniej. Auto jest w kolorze czerwonym, zastanawiam się nad przemalowaniem na czarny albo na BRG (British racing green). Aktualny lakier jak na moje oko w stanie dobry+, nie ma śladu rdzy, w jednym miejscu pękła szpachla (pęknięcie ma może 0.5cm) w innym jest rysa, reszta raczej ok. Nie zależy mi na tym aby każdy czerwony element zamalować, pod maską może być dalej czerwony, gdzieś w ciężko dostępnych miejscach też może zostać czerwony, ważne żeby z zewnątrz nie było widać czerwonego. Aktualna powłoka lakiernicza jest naprawdę fajną, po umyciu świetnie wygląda więc to trochę mój kaprys dlatego tez chciałbym się dowiedzieć czy można w miarę tanio taką zmianę koloru dokonać tak aby Szanowny Lakiernik się nie narobił niepotrzebnie i żeby mój portfel nie ucierpiał. Jako alternatywę rozważam jeszcze oklejenie auta, ale trochę się boje co pod tą folią będzie się dziać i że jak kiedyś ją odkleję to mnie przywita jedna rdza.

poglądowy rysunek auta z różnych stron:
http://www.classiccarport...mages/MGF95.jpg
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Kaes91
Fanatyk



Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1065
Punkty: 17/10
Skąd: Olecko
Wysłany: 12-02-2014, 20:27   

U mnie np lakierowanie w garażu na dobrych materiałach całe nadwozie z wierzchu + drzwi od wewnątrz i wnęki-żeby nie było wioski jak drzwi otworzysz, ogarnąłbym za 2500-3000.
_________________
Jak się człowiek spieszy, to się blacharz cieszy...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Tinuviels
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12-02-2014, 20:41   

Kaes91, dzięki ! Celowałem w 2000zł ale 2500-3000 to jeszcze nie tak drogo, to Mniej więcej tyle ile za oklejenie a efekt chyba pewniejszy, szkoda że do Olecka mam dale niż np do... Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Ukrainy... a niby Nasz Kraj taki mały;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Kaes91
Fanatyk



Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1065
Punkty: 17/10
Skąd: Olecko
Wysłany: 13-02-2014, 07:49   

No daleko daleko ale ja wcale nie chciałem Cię zachęcać do wycieczki przez cały kraj. Bardziej chciałem Cię uświadomić, że jesli chcesz to mieć zrobione W MIARĘ TANIO to powinieneś szukać jakiegoś garażowca z pojęciem o tym co robi i jakimś tam sprzętem. Unikać profi warsztatu bo koszty zjedzą Ciebie razem z Twoim autem i jeszcze się po tym obliżą ;) No i unikać totalnie porypanych amatorów, którzy zaoferują Ci polakierowanie auta za np 1200-1500zł z materiałem.
_________________
Jak się człowiek spieszy, to się blacharz cieszy...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 13-02-2014, 09:33   

A może napisz pw do ;) http://lakiernik.info.pl/...wprofile&u=5699
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne