lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Edytowanie postów.
Autor Wiadomość
Chali68
Klubowicz
U siebie.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 1028
Punkty: 35/30
Skąd: Wschód
Wysłany: 31-08-2013, 13:36   Edytowanie postów.

Mam pytanie do Jacka.
Co to są za nowe praktyki zmiany postów wcześniejszych, gdy został napisany post z odpowiedzią?
Taka praktyka zmienia kontekst rzeczy i wprowadza w błąd czytających forum, nie będących online!
Rozumiem można poprawić błędy a nie zmieniać część wypowiedzi dodając dodatkowe pytania.
Jeżeli tak ma wyglądać obiektywne forum lakiernicze, ponoć najlepsze w RP.
To niestety ja ze swoją skromną osobą nie biorę udziału w takiej formie!!!
Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 31-08-2013, 13:50   

Chali68,
Taka praktyka to standard u Roberta.
Na podpuchę daje krótki tekst a w wypadku kiedy temat jest rozwojowy, to po odpowiedzi, lub kilku. . . . dopisuje to co trzeba do swojego postu , , ,dopisuje to co wypacza sens odpowiedzi innych userów. . . robąc z nich :glupek:
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 31-08-2013, 14:09   

Chali68, bardzo słuszna sugestia, i masz 100 % procent racji w tym co piszesz
Długo mi przyszło czekać od tamtej pory, http://lakiernik.info.pl/viewtopic.php?t=2555 aby to, moim zdaniem nadużycie uwydatniło się w szczególny sposób, Jak widać, to użytkownicy na forum i z tego co pamiętam na PW sugerowali i wnosili o zmianę edycji postu z 10 na 60 min. co dla mnie również było i jest absurdalne !
PROJEKTER edytując dziś swój post nie popełnił żadnego błędu, ani też nie dopuścił się żadnego nadużycia, po prostu zrobił to, na co zezwoliły mu możliwości techniczne skryptu tego forum, ...zezwalały ! , do tej chwili ponieważ cofam czas edycji postu do 5 min.
To moja wina...bo to ja na to zezwoliłem poddając się presji innych użytkowników, co było ewidentnym błędem. ;]
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 31-08-2013, 16:03   

Coś mi tu jedzie jakimś syfem panie @Charlii68 ... Osobiście to mam to w nosie czy czas edycji postu to 5 minut czy godzina. Prościutkie zabezpieczenie to CYTUJ i masz cwanego PODPUSZCZACZA PROJEKTER w garści, a tekst postu przed edycją w swoim .... i to bez zmian ! ... Więc nie pierdziel koleś tu o jakiejś manipulacji i to biorąc sobie do pomocy te "wesz" forumową.

Skoro pajacu MK wiesz, że ze mnie taki cwaniaczek to czemu nie przechwycisz cytatem postu przed jego ponowną edycją .... i nie skopiesz mi na forum dupy na za jego manipulacje ? Ty oczywiście byś chciał tak robić jak piszesz ... ale że Ja za mądry na to jestem i przy każdej twoje głupocie czekam kilka godzin i kolejnych postów z odpowiedzią a w przypadkach nagłych cytuję twoje pierdy w swoim poście to niestety wpadasz z głupimi postami.

A tobie Charli68 zwracam łaskawie uwagę, że czytając mój post i twoją odpowiedź wszytko do siebie pasuje ... Jeżeli mój jest faktycznie zmanipulowany, a Ty wyszedłeś na durnia po tej manipulacji ... to może lepiej TY ze mną nie dyskutuj publicznie :D ?

Czas edycji nic nie zmienia jak w głowie jest drzem zamiast mózgu ..... bo nikt nikogo nie zmusza do błyskawicznej odpowiedzi. Jak będę miał wizję ... odgrzeje temat z przed czterech lat pisząc komuś odpowiedź ... i co mi kto zrobi ?

Najgorzej to jednak jest z tymi forumowymi durniami którzy na każdym portalu w necie tkwią pod innym nickiem .... tam skopiesz takiemu dupę Tu pełzną z rewanżem :D .

[ Dodano: 31-08-2013, 16:07 ]
dodaje .... nie edytuje ;) że byłem przeciw zmianie czasu edycji !

[ Dodano: 31-08-2013, 16:20 ]
mkautos napisał/a:
Chali68,
Taka praktyka to standard u Roberta.
Na podpuchę daje krótki tekst a w wypadku kiedy temat jest rozwojowy, to po odpowiedzi, lub kilku. . . . dopisuje to co trzeba do swojego postu , , ,dopisuje to co wypacza sens odpowiedzi innych userów. . . robąc z nich :glupek:


Może jakiś przykład duraku ... czy jak zawsze kłamstwa i oszczerstwa wytrzepane z dupy?

Z Ciebie to już się nie da zrobić większego idioty niż jesteś jako Lackdoktor i Mkutos ... więc z czym Ty konkretnie masz problem Krysiu ? ... z tzw. gwałtem na innych Usherach ? Nie zauważyłem żeby się ktoś poza durniem albo pół mózgami skarżył na moje posty :buhaha:

Zobaczymy jeszcze ... bo na razie nie wiem w co wdepnął przed obiadkiem Chalii68 .... na co się tak stroszy ..... ale na pewno nie w edycji postów tkwi problem ;) ... Poczekamy zobaczymy. Palma walnęła na łeb ... albo ... to będzie kolejny z tych co doszli do wniosku że czas mnie wyciągnąć na środek wsi i wyzwać na pojedynek w samo południe :)

... ale jak zawsze w takich sytuacjach jest już sapiąca w norze, forumowa Hiena - Krysia. :dziura:
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Chali68
Klubowicz
U siebie.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 1028
Punkty: 35/30
Skąd: Wschód
Wysłany: 31-08-2013, 22:39   

Dziękuję Jacku za wyczerpującą odpowiedź i szybką reakcję w w/w problemie.
Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne