lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Speedway HP
Autor Wiadomość
masterowns8
Użytkownik


Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 6
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 26-03-2013, 15:18   Speedway HP

Siemka, jestem poczatkujący w temacie "lakierowania", mam pistolet Speedway HP, i chciałbym kilka elementów polakierować na "perłę". Miał ktoś styczność z tym pistoletem, jeśli tak to proszę powiedzieć jakie Ciśnienie ustawialiście, do lakierowania:podkładu, klaru, lakieru:)

Z góry dziękuje
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
MarcinGSI
Guru



Wiek: 40
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 457
Skąd: Suchedniów
Wysłany: 26-03-2013, 19:21   

Zaraz się zacznie :killer:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Chali68
Klubowicz
U siebie.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 1028
Punkty: 35/30
Skąd: Wschód
Wysłany: 26-03-2013, 21:29   

Tak mialem juz taki sprzet w sredniowieczu jak bylem krzyzackim rycerzem i malowalem tym przylbice i piki!!! :buhaha:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
masterowns8
Użytkownik


Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 6
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 26-03-2013, 21:36   

Chali68 napisał/a:
Tak mialem juz taki sprzet w sredniowieczu jak bylem krzyzackim rycerzem i malowalem tym przylbice i piki!!! :buhaha:


Hue, Hue, dowcipniś się znalazł :) , mam ten pistolet, znalazł się w garażu, po prostu chce killka plastików pomalować, a nie chce na te jedno malowanie kupowac pistoletu "PRO" jak to "chyba" ty masz za 500zł+:),

PO PROSTU chce dostać od kogoś odpowiedz, jakim +- ciśnienie ustawić(trochę popróbuje na jakimś plastiku)do lakieru i klaru... A nie jakieś "Cwaniaczki" co piszą co sądzą o tym sprzęcie:)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Paweł166
Wymiatacz



Wiek: 39
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 189
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-03-2013, 23:36   

Podkład i baza ciśnieniem 2,8-3bary, bezbarwny pierwsza wylewka 2,8-3bary druga 3,5 bara. to tylko przykład zrób sobie próby... na papierze przyklejonym na ścianę a będziesz mniej wiecej wiedział co i jak...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
masterowns8
Użytkownik


Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 6
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 26-03-2013, 23:44   

Paweł166 napisał/a:
Podkład i baza ciśnieniem 2,8-3bary, bezbarwny pierwsza wylewka 2,8-3bary druga 3,5 bara. to tylko przykład zrób sobie próby... na papierze przyklejonym na ścianę a będziesz mniej wiecej wiedział co i jak...



Okej, dziękować a powiedz mi perłę także tymi 2,8-3 bary? Tak na ścianie mam duży papier i będę trochę testować co i jak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Paweł166
Wymiatacz



Wiek: 39
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 189
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-03-2013, 00:15   

Jezeli chodzi o pistolet speedway hp to producent zaleca 3bary więc myślę że takie minimum to 2,8 bara. Tutaj za bardzo nie ma możliwość zabawy ciśnieniem taka konstrukcja pistoletu przy niższym ciśnieniu może nie rozbijać prawidłowo materiału.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
gugun
uzależniony od forum


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 343
Punkty: 5/1
Skąd: kuj-pom
Wysłany: 27-03-2013, 22:15   

Paweł166 napisał/a:
Jezeli chodzi o pistolet speedway hp to producent zaleca 3bary więc myślę że takie minimum to 2,8 bara. Tutaj za bardzo nie ma możliwość zabawy ciśnieniem taka konstrukcja pistoletu przy niższym ciśnieniu może nie rozbijać prawidłowo materiału.
wrecz przeciwnie ;) tu wszysto ustawiasz na sluch i oko w zaleznosci od gestosci,materialu i zamierzonego efektu :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne