lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacklack
21-03-2014, 11:34
witam i pytanie jaki kompresor
Autor Wiadomość
mario73
Użytkownik


Wiek: 51
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 8
Otrzymał 1 punkt(y)
Wysłany: 25-07-2009, 09:46   witam i pytanie jaki kompresor

Witam.Jestem poczatkujacy w lakiernictwie do tej pory bailem sie bardziej w zaprawki polerowanie auta.maly szpachel tu i tam.Chcial bym wejsc w lakierowanie.Chodzi mi o malowanie raczej mniejszych elementow np.lusterka blotnik scieniowac gdzie itp. Jki mini malny kompresor jaka wydajnosc i pistolet do tego.pozdro
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jerryhaj
Maniak forum


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 505
Punkty: 7/4
Skąd: woj. Podlaskie
Wysłany: 25-07-2009, 10:30   Re: witam i pytanie jaki kompresor

mario73 napisał/a:
Witam.Jestem poczatkujacy w lakiernictwie do tej pory bailem sie bardziej w zaprawki polerowanie auta.maly szpachel tu i tam.Chcial bym wejsc w lakierowanie.Chodzi mi o malowanie raczej mniejszych elementow np.lusterka blotnik scieniowac gdzie itp. Jki mini malny kompresor jaka wydajnosc i pistolet do tego.pozdro


wszystko jest na forum wystarczy poszukac , przedewszystkim musisz napisac ile pieniedzy chcesz przeznaczyc na kompresor i pistolet
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jano
Dostawca

Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 650
Punkty: 28/2
Skąd: Białystok
Wysłany: 25-07-2009, 17:15   

kompresor do pistoletu mini wystarczy Ci 100-150l, do dużego pistoletu 200-250l baniak. Wydajność odpowiednia do pistoletu ale pamiętaj że to tylko cyferki zawyżane często przez słabsze marki. Dlatego np. zużycie pistoletu masz 300l/min a wydajność kompresora 200l-250l to i tak będzie ok jesli kompresor nie będzie chodził całymi dniami.

Kolego wybór kompresora jest jak urlop. Najpierw napisz za ile, a ja Ci powiem gdzie dojedziesz.

Do małych elementów wystarczy Ci pistolet mini. Z zakresu cenowego ok. 250zł powinien być elegancki. Jak za drogo to i za 100 we się znajdzie.

PS. Czytaj trochę forum bo jak byś odpowiadał setny raz na to samo pytanie to też byś mi napisał, żebym czytał:) Pozdro
_________________
Narzędzia warsztatowe i przemysłowe, www.rg-narzedzia.com.pl
Kod rabatowy dodatkowe 5% dla forumowiczów
Przy zakupie wpisz kod: LAKIERNIK.INFO
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne