lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Osobne pomieszczenie do lakierowania
Autor Wiadomość
Chali68
Klubowicz
U siebie.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 1028
Punkty: 35/30
Skąd: Wschód
Wysłany: 13-01-2013, 17:18   

No i po co te napinanie się z wiatą! Masz normalny warsztacik i tylko trzeba go posprzątać i odpowiednio zagospodarować po to aby wyglądał normalnie!
Po pierwsze musisz wywalić wszystko oprócz podnośnika!
Po drugie zrobić podłogę w płytki to daje dużo a nie jest tak kosztowne.
Położyć instalację w rurkach na ściany to a żeby nie wchodzić w ściany.
Oddzielić pomieszczenie do lakierowania.
Założyć centralne. Pomieszczenie na piec pod wiatą od razu za ścianą.
Potem w pomieszczeniu wydzielonym zrobić porządek. Wentylacja i oświetlenie.
I dopiero do roboty.
Jesteś dobry w budowlance to sam wszystko zrobisz!
W mojej drugiej fotogalerii masz przykład jak małym nakładem pomieszczenie wygląda schludnie. W tym przypadku właściciel robił wszystko sam i to nie są żadne wygórowane kwoty. Popatrz jak można to osiągnąć małym nakładem.
Dlatego też koledzy piszą że niema co szkłem D.. podcierać!
Czy jest to jasne czy po chińsku trzeba ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Kaes91
Fanatyk



Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1065
Punkty: 17/10
Skąd: Olecko
Wysłany: 13-01-2013, 17:31   

Dokładnie tak jak Chali68 mówi, masz pomieszczenie które po ogarnięciu i "odszczurzeniu" będzie jak ta lala! Czyste, schludne, po co strugać jakąś wiatę z bambusa? I będzie wszystko w jednym. Pooglądaj na alledrogo aukcje chińskich kabin, tam są zdjęcia i pokazane jak ludzie mają warsztaty urządzone, można co nieco podpatrzeć :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
guzikmasters
Stały Bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 64
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: ZkądIdąc
Wysłany: 14-01-2013, 08:45   

Ja jednak chciałbym zrobic osobne pomieszczenie poniewaz lubie przy przygotowaniu miec miejsce. Będe mial spokojnie miejsce na kilka aut naraz. a tak to warsztat podziele i dupa:) szczególnie ze mechanika tez sie zajmuje:) Chce ogolnie zajac sie remontami aut i sprzedaza:) W warsztacie sobie przygotuje itp wyjade i będe mial juz gotowe pomieszczenie. Zdecydowwałem ze po prostu wydłuze ją do 7m będzie miała 4m szer:) Mysle ze to mi wystarczy:) Dobre ocieplenie, brama, ogrzewanie z kotła c.o zasypowego z pomieszczenia obok i 4 fawiry warsztatowe(Według mnie to nie musi wyglądać wazne zeby spełniało swoją rolez a poza tym ja nie oprowadzam kazdego goscia co mi zostawia samochód przedstawiając mu cały proces naprawy jego auta:). Na ścianach jakiś biały lateks,Sufit wyspawana konsrukcja przyspawana do kozłow na dachu ocieplona wełną i zasłonieta płytą. Mysle ze uda mi sie to wszystko postawic szczelne:) A jak nie to zawsze jest pianka montazowa do łączen dachu ze ścianami:) No i oczywiscie wentylacja i oświetlenie:) Mysle ze było by dobrze:) :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
marcinck1
Bywalec


Wiek: 34
Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 36
Punkty: 1/1
Skąd: świetokrzyskie
Wysłany: 14-01-2013, 09:14   

no widać ze masz dobry plan:) trzymam kciuki, jak zakończysz budowe to wrzuć fotki:)

to chyba mamy temat zakończony??:D
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne