lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
propzycje - pistolet typowo do baz lepszy od slim s
Autor Wiadomość
matik87
Bywalec


Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 45
Skąd: Grenlandia
Wysłany: 30-10-2012, 13:36   propzycje - pistolet typowo do baz lepszy od slim s

Witam, przyszedł czas aby zakupić guna typowo do bazy, co możecie zaproponować z przedziału cenowego do 600zł z zapotrzebowaniem na powietrze do 330 l/m? No i żeby było lepsze od walcoma slim którego mam teraz.

[ Dodano: 31-10-2012, 11:49 ]
miło że ktoś chce mi pomóc :) Może jednak ktoś by poświęcił chwilkę i napisał czym kładzie baze i jak mu wychodzi?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
diablo74
Stały Bywalec


Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 85
Punkty: 2/5
Skąd: kuj-pom.
Wysłany: 31-10-2012, 14:29   

I co Ci napisać masz pistolet ze średniej półki i na średniej półce chcesz pozostać ja mam do baz sata 4000 rp 1.2W wychodzi tak jak powinno mogę polecić i na pewno nie będę sam ale to nie Twoja półka cenowa, przed satą miałem air gunsę az3 do baz i az30 do klaru ale trafiła się okazja na satę i jak dorwałem do bazy to zaraz szukałem drugiej do klaru , a gunsy cóż poszły w zapomnienie na Twoim miejscu dozbierałbym trochę i kupił coś co załatwi problem pistoletu raz na długi czas a nie na "chwilę" można okazyjnie kupić trzeba cierpliwie szukać a pistolet typu sata to warto i używany sam też kupiłem używki i jest ok pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Chali68
Klubowicz
U siebie.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 1028
Punkty: 35/30
Skąd: Wschód
Wysłany: 31-10-2012, 18:19   

Kolego matik co chcesz wiedzieć? Mam pytanie czy naprawdę potrzebny Ci jest ten pistolet za te 600zł? Zastanów się. Kupisz i będziesz miał kolejnego ala slima walmeca. Czy to gansa czy to slim czy to jakaś china to zawsze będzie to samo. Kiedyś miałem finish line flg3 tylko że wersję 1.3 z hameryki to było typowe hvlp z mosiężną głowicą. Niebyło żadnych problemów z bazami itd. Mocny niezawodny można nim było gwoździe wbijać. Nie to co teraz jest produkowane oczywiście w tej klasie pistol. Także myśle że będzie Tobie lepiej dozbierać i kupić np. Optimę Trifity czy Devila gti lite oraz wiele innych. Pozdr.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
AutoLackCiszek
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 6
Skąd: Podhale
Wysłany: 03-12-2012, 14:42   

Matik87 slim jest fajny pistolet z średniej półki dobrze się nim lakieruje poco ci lepszy ja malowałem satą, iwata i co to jest to samo. Tylko że masz inną budowę lżejsze i bardziej dopracowane ale to jest też kwestia lakierowania każdym pistoletem polakierujesz tylko trzeba mieć doświadczenie .. ja mam dopiero 18 lat i mam swój zakład ale maluje już 5 lat i od tego czasu już się dużo zmieniło. Lepszy sprzęt doświadczenie no i też warunki .. Wiadomo człowiek uczy sie na błędach tak ze nie wiem ja mam sate http://moto.allegro.pl/to...2840291780.html i slima i nie narzekam tym i tym mi się :) ;) dobrze lakieruje kwestia gustu
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne