lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wypolerowanie lakieru i zabezpieczenie dobry woskiem
Autor Wiadomość
Trik
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Płock
Wysłany: 04-09-2009, 02:03   Wypolerowanie lakieru i zabezpieczenie dobry woskiem

Witam. Szukam kogoś kto dobrze wypolerowałby lakier w Płocku lub okolicach ponieważ lakier na mojej Corolli strasznie zmatowiał i kiepsko wygląda. Chciałbym dobrego fachowca w tej dziedzinie ponieważ np pastą Tempo to sam sobie mogę wypolerować, ale mi chodzi, żeby wydobyć z lakieru głębie koloru i zrobić na tzw. lustro. Mam jeszcze pytanie: jaki wosk polecacie? Chodzi mi o dobry wosk, który zabezpieczy lakier na parę miesięcy przed matowieniem i wżeraniem się brudu (także soli w zimę) i pozostawi lakier gładki. Pozdrawiam :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 04-09-2009, 09:13   

Trik napisał/a:
Chodzi mi o dobry wosk, który zabezpieczy lakier na parę miesięcy przed matowieniem i wżeraniem się brudu (także soli w zimę) i pozostawi lakier gładki.
o taki na prę miesięcy to chyba ciężko.... jak nie będziesz woskować co jakiś czas

ja używam wosku stałego s Shella :)
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Trik
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Płock
Wysłany: 05-09-2009, 03:52   

Dzięki za odpowiedź. Wiem, że trzeba raz na jakiś czas woskować. Chodziło mi o to, żeby po miesiącu się nie zmył. A co do tej polerki to polecicie mi kogoś?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne