lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ZIEMBA
15-08-2012, 20:10
dylemat.....
Autor Wiadomość
przepiorek
Klubowicz


Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 233
Otrzymał 7 punkt(y)
Skąd: radomsko
Wysłany: 15-08-2012, 16:32   dylemat.....

Panowie mam dylemat ponieważ powiększam swoj zaklad . Mam dwie opcje i nie wiem co bedzie lepsze kabina lakiernicza czy sam budować pomieszczenie do lakierowania ?? Z tym że w wiekszości lakieruje fronty meblowe ale auta także sie bierze warsztat ... powiedzcie szczerze jak sadzicie ?? zalezy mi na wysokiej jakosci no i czasie realizacji zamowien. czy jezeli kabina bedzie w dobrym stanie wysprzatana z nowymi filtrami moge liczyc na to ze niebedzie wtracen?? nie mowimy tu o jakiejs nowej kabienie lakierniczyej tylko uzywce w rosadnej cenie , na co zwrocic uwage przy kupnie takiej kabiny ?? pozd.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Chali68
Klubowicz
U siebie.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 1028
Punkty: 35/30
Skąd: Wschód
Wysłany: 15-08-2012, 20:08   

Dobry wieczór. Kolego tylko kabina używana i żadnych durnych przeróbek garaży i stodół. To kumuluje mega koszty. Szukaj kabinki z nawiewem bez wyciągu taka Ci wystarczy. Będziesz miał niższe koszty zużycia energi ele. itd. Kabinkę używaną kupuje się wraz z montażem i odpaleniem na gotowo. Wejdź na alledrogo i poszukaj. Omijaj pana S. z miejscowości Łuków. Jak znajdziesz pytaj pomożemy. Średnia cena zakupu z montażem to + – 25tyś. Oczywiście brane pod uwagę tylko firmowe. Pozdr.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 15-08-2012, 20:10   

Co to za tytuł tematu DYLEMAT? Co on ma wspólnego z kabiną lakierniczą? To sobie poczytaj i tam ewentualnie kontynuuj http://lakiernik.info.pl/...t=kupno+kabiny. Temat zamykam a jutro poleci do kosza.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne