lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem ze STAR EVO-T S4000 V2
Autor Wiadomość
Simon32
Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 48
Skąd: Zgierz
Wysłany: 29-11-2011, 08:29   Problem ze STAR EVO-T S4000 V2

Witam kolegów!
Lakieruje tym pistoletem od półtora roku i wszystko było ok. Jednak ostatnio zauważyłem, że coraz bardziej przecieka w jednym miejscu i nie wiem czym to jest spowodowane-czy wyrobiła się iglica? czy otwór w nakrętce? Na zdjęciu poniżej zaznaczyłem miejsce przecieku-im rzadszy materiał tym bardziej kapie. Jak odkręcę dyszę i poruszam iglicą jest wyczuwalny luz w tej nakrętce. Szukałem przez google.pl zestawu naprawczego jednak nic nie znalazłem. Ale jeśli wyrobiona jest nakrętka to nie byłoby jej i tak w zestawie naprawczym więc nie rozwiązuje to mojego problemu. Proszę o pomoc. może by to jakoś uszczelnić? ;/ Obecnie do lakierowania używam SATY ale ten jest mi potrzebny do podkładu.



Dodam jeszcze że mój poprzedni pistolet-a był nim R500 też przeciekał w tym samym miejscy i dlatego kupiłem nowy.
_________________
www.simons-garage.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Mart-Dent
Klubowicz


Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 716
Punkty: 15/5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 29-11-2011, 09:18   

Posmaruj w tym miejscu smarem do pistoletów i dokręć mocniej.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Simon32
Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 48
Skąd: Zgierz
Wysłany: 29-11-2011, 14:45   

Próbowałem i wtedy nie przecieka racja ale jak myję pistolet to wyciągam z niego igłę i ją też myję więc i smar się zmywa ;) i od nowa trzeba smarować :(
_________________
www.simons-garage.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
GioW
Dostawca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 342
Punkty: 6/5
Skąd: FMI
Wysłany: 29-11-2011, 18:28   Re: Problem ze STAR EVO-T S4000 V2

Simon32 napisał/a:
Szukałem przez google.pl zestawu naprawczego jednak nic nie znalazłem...


To coś słabo szukałeś Kolego ;)

P.S. więcej info na PW :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
looqasch
Bywalec
Łukasz



Wiek: 40
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 45
Otrzymał 10 punkt(y)
Skąd: Zamość
Wysłany: 29-11-2011, 20:28   

W moim wystarczyło dokręcić tą nakrętke co zaznaczyłeś i pomogło
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
lackspec
Wyjadacz


Wiek: 35
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 109
Skąd: Małopolska
Wysłany: 12-12-2012, 23:40   Re: Problem ze STAR EVO-T S4000 V2

Simon32 napisał/a:
Witam kolegów!
Lakieruje tym pistoletem od półtora roku i wszystko było ok. Jednak ostatnio zauważyłem, że coraz bardziej przecieka w jednym miejscu i nie wiem czym to jest spowodowane-czy wyrobiła się iglica? czy otwór w nakrętce? Na zdjęciu poniżej zaznaczyłem miejsce przecieku-im rzadszy materiał tym bardziej kapie. Jak odkręcę dyszę i poruszam iglicą jest wyczuwalny luz w tej nakrętce. Szukałem przez google.pl zestawu naprawczego jednak nic nie znalazłem. Ale jeśli wyrobiona jest nakrętka to nie byłoby jej i tak w zestawie naprawczym więc nie rozwiązuje to mojego problemu. Proszę o pomoc. może by to jakoś uszczelnić? ;/ Obecnie do lakierowania używam SATY ale ten jest mi potrzebny do podkładu.

[url=http://img534.images....th.jpg]Obrazek[/URL]

Dodam jeszcze że mój poprzedni pistolet-a był nim R500 też przeciekał w tym samym miejscy i dlatego kupiłem nowy.

Trzeba dokręcić tą nakrętkę tylko nie za mocno bo iglica nie będzie wracała, można dodatkowo przesmarować.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
michalLbn
Klubowicz


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 2131
Punkty: 49/7
Skąd: z niecaka ;) LBN
Wysłany: 29-04-2014, 11:12   

Witam! Postanowiłem po 4 latach przywrócić do życia mój stary pistolet star evo-t. Nie wiem dlaczego i po co ale skoro jest to mógłby się czasami przydać. Pistolet pieknie się doczyścił, równo nakłada materiał itd, lecz ma wyciek z pod dyszy materiałowej ( ta wewnętrzna). Chciałbym aby mi ktoś pokazął jakie uszczelnienie tej dyszy stosuje producent, gdyż moje prawdopodobnie się rozpadło lub zaginęło w akcji.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne