lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wytwórnia aparatów natryskowych
Autor Wiadomość
Bolo2008
Użytkownik


Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Wawa
Wysłany: 12-10-2011, 19:25   Wytwórnia aparatów natryskowych

Witam, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pistoletów produkowanych w "Wytwórni Aparatów Natryskowych" mieszczącej się w Warszawie przy ul.Karłowicza? Z góry dziękuję za opinie.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
s_t_67
uzależniony od forum
WETERAN :-)


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 340
Punkty: 2/2
Skąd: Podlasie
Wysłany: 12-10-2011, 20:13   

Bolo2008 napisał/a:
czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pistoletów produkowanych w "Wytwórni Aparatów Natryskowych" mieszczącej się w Warszawie przy ul.Karłowicza
A to coś jeszcze istnieje?
Ostatnie dwa CHS-y {tak to się chyba nazywało} miałem w rękach na początku lat 90-tych. Wtedy sądziłem że są dużo lepsze od tych pistoletów co były w kompletach z dmuchawkami i sprężynowymi plastikowymi przewodzikami powietrznymi.
A teraz? Może ze starego sentymentu wziąłbym to do ręki lecz nie pokładałbym za wielkich nadziei w porównaniu do światowej czołówki.
A powiedz co mają w ofercie i w jakich cenach ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Bolo2008
Użytkownik


Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Wawa
Wysłany: 12-10-2011, 20:45   

Dokładnie, mój ojciec gdy jeszcze pracował w Polmozbycie w jego złotych latach, używał pistoletów tej firmy. Z tego co wiem fabryczka trzyma się dobrze i prosperuje dlatego się zainteresowałem, co do oferty to szału nie ma. Wpisz w googlach CHS i od razu wyrzuci linka do ich strony. Mają trzy modele, mam nadzieję, że chodzi tu o jakość kosztem ilości. Nie ma tam cen niestety, ale to się ustali telefonicznie, gorzej z oceną jakości ich sprzętu.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
s_t_67
uzależniony od forum
WETERAN :-)


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 340
Punkty: 2/2
Skąd: Podlasie
Wysłany: 12-10-2011, 23:56   

Haaa rzeczywiście. Wspomnienia powróciły. Zresztą jest o nie łatwo bo za wiele się guny z wyglądu nie zmieniły :) Te wielkie okrągłe oczko do wieszania.... Ojj uśmiech pojawia się na twarzy.
Lecz powiem Ci że mimo że może komuś się tutaj narażę ;] to jednak wybrałbym na Twoim miejscu coś innego.
Napisz czego mniej więcej szukasz, do czego i ile dasz radę na to przeznaczyć a z pewnością dostaniesz jakieś propozycje. Może nie jedną ale zawsze coś czym nie jedna osoba pracuje.
Bo jeśli chodzi o CHSy zwane też i od nazwy ulicy Karłowiczami to od dziesięciolecia nie słyszałem aby ktokolwiek ze znajomych cokolwiek nimi porabiał a nawet miał.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Bolo2008
Użytkownik


Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Wawa
Wysłany: 13-10-2011, 12:04   

Oj szukam standardowo, niedrogo i żeby nie trafić na tandetną chińszczyznę. Wertuje to forum od kilku dni i w sumie się dowiedziałem tyle, że do mniej więcej 600zł kupuje sprzęt, który na 50% albo wytrzyma kilka malowań albo podziała kilka lat w miarę dobrze. Generalnie potrzebuje mały pistolet o średnicy dyszy 0,8-1.0 do podkładu, więc Sata i podobne to lekka przesada będzie.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 13-10-2011, 12:22   

Bolo2008 napisał/a:
dyszy 0,8-1.0 do podkładu

chyba cos zle wertujesz z taka dysza??napewno??do pokładu??
za 600zł dostaniesz duzoo pistoli a nawet sata na allegro znajdziesz z uzywki..
a jak dodasz pare zł to nowa...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
michalLbn
Klubowicz


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 2131
Punkty: 49/7
Skąd: z niecaka ;) LBN
Wysłany: 13-10-2011, 17:31   

Czy pistolet który chcesz kupić ma służyć jedynie do podkładu, czy może ma być uniwersalny do wszystkiego po trochu? Czy chcesz nim lakierować wyłącznie jakieś malutkie elementy, czy może standardowe samochody, motocykle lub inne rzeczy o gabarytach nie mniejszych niż np. owiewka motocyklowa.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Bolo2008
Użytkownik


Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Wawa
Wysłany: 13-10-2011, 23:01   

To ma być pistolet do małych zaprawek na elementach blacharskich, głównie do podkładu jednak nie wykluczam, iż czasem będziemy malować lakierem.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne