lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Produkty CSV-RM
Autor Wiadomość
GioW
Dostawca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 342
Punkty: 6/5
Skąd: FMI
Wysłany: 06-07-2011, 21:58   Produkty CSV-RM

Witam,
chciałbym się Was zapytać czy znacie jakieś ciekawe i godne polecenia materiały CSV-RM ? Wiem, że w Niemczech jest to bardzo rozpowszechniony system ale co z nim w Polsce?
Znacie jakieś produkty godne polecenia z tej firmy? Mam dość dobrą ofertę od nich tylko nie wiem co tam godnego polecenia jest.
Może ktoś z Was robił/robi na ich materiałach i podzieli się uwagami :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Dawid
Forumator


Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 246
Otrzymał 7 punkt(y)
Skąd: Digernes NO
Wysłany: 09-07-2011, 22:31   

za dużo tych materiałów nie mamy ale np szpachla z car system z włóknem szklanym - rewelacja, tak samo ściereczki np do odtłuszczania, z kolei Sia ma świetne narzędzia np do usuwania wtrąceń na lakierze, jednak nie polecam papierów tej firmy, jeśli chodzi o masy uszczelniające, akrylowe itp to tylko Sika, to tyle z mojej strony:]
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
GioW
Dostawca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 342
Punkty: 6/5
Skąd: FMI
Wysłany: 11-07-2011, 19:56   

Dawid napisał/a:
za dużo tych materiałów nie mamy ale np szpachla z car system z włóknem szklanym - rewelacja, tak samo ściereczki np do odtłuszczania, z kolei Sia ma świetne narzędzia np do usuwania wtrąceń na lakierze, jednak nie polecam papierów tej firmy, jeśli chodzi o masy uszczelniające, akrylowe itp to tylko Sika, to tyle z mojej strony:]

Możesz podać konkretnie co to za ściereczki? Z SIA masz na myśli te papierki "gwiazdki" czy jeszcze coś innego?

Ktoś jeszcze używał jakiś ich produktów? Nie chce mi się wierzyć, że wszyscy tutaj lecą na DuPoncie czy Spiesie :>
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Dawid
Forumator


Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 246
Otrzymał 7 punkt(y)
Skąd: Digernes NO
Wysłany: 13-07-2011, 22:18   

chodzi mi o ściereczki z car system, np do odtłuszczania lub do polerki (konkretnie do czyszczenia np z pasty), te gwiazdki o których piszesz to z 3M są lepsze niż Sia ale bardzo rzadko ich używam, z kolei SIA ma fajne np klocki do szlifowania lub uchwyty takie małe na papiery wodne, fajnie się tym matuje wtrącenia
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Arek89
Użytkownik


Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: lubin
Wysłany: 27-08-2011, 12:05   

car system jest bardzo dobra firma dobre maja papiery ... sia ....o idealnej gradacji . Szpachle Gold Car sa dobre gumy uszczelniające tez tej firmy ładnie sie ją roznosi .Podkłady trochę siadają i Szpachle natryskowy maja dobre :) :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 27-08-2011, 13:11   

Arek89 napisał/a:
dobra firma dobre maja papiery ... sia

Bardzo chwalę sobie 2000, rewelacja.
Nie robiłem jeszcze lepszymi.
Dodam że nie robiłem wszystkimi firmami,,, żeby nie było. ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne