lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wycena Civic 96' (nadkola + drobne poprawki) Mazowsze
Autor Wiadomość
marceli93
Użytkownik


Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: tarczyn
Wysłany: 29-05-2011, 17:09   Wycena Civic 96' (nadkola + drobne poprawki) Mazowsze

Witam
prawie 2 miesiace temu kupiłem sobie swoje pierwsze autko - czerwoną hondę civic o której zawsze marzyłem :P Poprzedni właściciel nie usuwał rdzy przed sprzedażą więc muszę zrobić to ja :P I teraz sprawa wyglada następująco:
Zastanawiam sie jaki będzie tego koszt. Jako, że jestem pedantem to każdy najdrobniejszy szczegół jest dla mnie ważny w tym aucie :P
Do zrobienia jest tak:
- wstawienie reperaturki prawe tylny błotnik bo jest już dziura i widzę że od środka też na poszyciu jest rudy nalot.
- usunięcie bąbli z lewego błotnika
- na lewych drzwiach, lewym słupku i prawym słupku łuszczy się klar. Przedni lewy błotnik był nowy więc razem z błotnikiem wycieniowany został słupek i dół drzwi. Widać że klar był po całości i niestety złazi:/
- na lewych drzwiach ranty przydało by się jakoś zabezpieczyć bo chyba poprzedni właściciel mocno poobijał o inne samochody : P plus jest odprysk też pewnie na skutek uderzenia drzwiami właściwie do gołej blachy odprysk.

Jaki byłby koszt tych napraw ?

Fotki


















Pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne