lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
wymiana slupków i czesci podlogi astra f sedan
Autor Wiadomość
MindBreaker
Użytkownik


Wiek: 41
Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Chruszczobród
Wysłany: 18-04-2011, 20:19   wymiana slupków i czesci podlogi astra f sedan

Witam.

Mam pytanie odnośnie wyceny ile moglaby kosztować taka operacja. Samochod byl uderzony dosc mocno prawa strona w drzewo i zrobil sie "lekki" banan oddalem autko do blacharza niby po znajomosci mial to dobrze zrobic niestety tylko powyciagal pokrzywiona blache i poustawial potem drzwi maske zeby nie bylo duzych szczelin. Jednak tym jak zaczalem troche robic przy aucie okazalo sie ze slupek srodkowy jest zgjety przy samej podlodze a co za tym idzie tez wklesniety jest troche dach belka ktora znajduje sie poprzecznie w podlodze tez nie jest prosta co do przedniego slupka nie jestem pewny ale mysle ze tez jest cos nie tak bo maska i blotnik sa podniesione w gore. Czy ktos bylby w stanie po moim opisie wycenic ile kosztowalaby mnie operacja przeszczepienia tych dwoch slupkow i czesci podlogi. Jesli bedzie potrzeba zrobie jakies zdjecia.

Z gory dziekuje za odpowiedz.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
michalLbn
Klubowicz


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 2131
Punkty: 49/7
Skąd: z niecaka ;) LBN
Wysłany: 18-04-2011, 21:21   

W ty aucie taka operacja jest nie opłacalna. Koszt samej blacharki bez lakierowania przekroczy 1500zł w górę.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wasyl
Wyjadacz


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 114
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Lublin
Wysłany: 23-04-2011, 19:33   

MindBreaker, Takich dzwonów się w astrach nie robi, tylko kupuje się drugą astrę w dobrym stanie blacharskim i przekłada graty i dopiero na tym robi jakieś prace blacharskie
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne