lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
prosze o opinie o produktach 4cr
Autor Wiadomość
andrew30
Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 24
Skąd: RST
Wysłany: 21-01-2011, 00:04   prosze o opinie o produktach 4cr

co sadzicie o materialach lakierniczych podklady klary bezbarwne i szpachle z firmy 4cr?
Ostatnio zmieniony przez ZIEMBA 21-01-2011, 17:49, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Grzegorz_J
Forumator


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 241
Punkty: 2/1
Skąd: Tarnów
Wysłany: 21-01-2011, 00:19   

Lakier bezbarwny jest ok. Dobrze sie rozlewa, głeboki połysk łatwy w obróbce. Praktycznie jade na nim cały czas i jestem zadowolony.

Szpachli użyłem chyba tylko jedno opakowanie ale nie przypadła mi do gustu. Zapycha papier co mnie irytowało. A ze znajomym gadałem kiedyś i mówił ze ona lubi pękać wiec ja jej nie uzywam.

Podkładu nie testowałem.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Barcik
Maniak forum



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 570
Punkty: 14/4
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-01-2011, 14:51   

W tej cenie Bardzo dobre materialy. Podkald bardzo twardy i szybko schnie jak HS. Klar nie wiem. Szpachla super porównywalna z GoldCar od CSV. Szpachla ALU do obrówki tak samo jak UNI. Polecam.
_________________
.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
wyginty
Bywalec
wyginty


Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: łódzkie
Wysłany: 07-02-2011, 22:56   

Robiłem sporo na tej szpachli i powiem ze mi jakos ona nigdy nie pękała. Bardzo dobra do obrabiania ale nalezy pamietac ze najlepiej sie ja obrabia zaraz po wyschnieciu gdyz jest jeszcze nie taka twarda i super idzie. Pozostawienie jej na dluzej a potem szlifowanie to dla mnie katastrofa. Ogólnie polecam. Klar tez maja calkiem niezly.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
tutek
Wyjadacz


Wiek: 44
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 105
Skąd: Wawka
Wysłany: 06-09-2011, 19:39   

Używałem czarnego matu w spreyu 4 cr śiwetny uważąm że najlpeszy(mało czarnych matów w spreyu innych firm ) na rynku pod względem schnięcia trwałości i krycia
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
www.4cr.com.pl
Użytkownik


Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 6
Skąd: wrocław
Wysłany: 12-08-2012, 17:11   

Jak dla mnie to nie ma nic lepszego od produktów 4CR. Sam na nich pracuję od kilku lat i przy okazji handluję. Szpachla 2015 soft jest super, nigdy mi nie popękała czy siadła, nie zapycha papieru- jak to kolega wyżej napisał, coś źle musiałeś zrobić. Gdyby sie tak działo to pewnie był szukał jakieś innej szpachli. Szpachla 2020 aluminium, 2200 wykończeniowa mega sprawa:) Podkład ms 4CR 4170 czarny, 4175 szary mistrzostwo świata tak samo jak bezbarwny 7200 HS - dobry połysk i struktura. Jakbyście chcieli kupić 4CR to zapraszam na www.4cr.com.pl przy większych ilościach schodzę z ceny. Sklep jeszcze nie do końca przygotowany, za parę dni będzie chulał.
_________________
www.wro-lak.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Mart-Dent
Klubowicz


Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 716
Punkty: 15/5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 12-08-2012, 19:30   

www.4cr.com.pl, no Twoja opinia nie wiele wnosi do tematu. Każdy chwali tym czym handluje. Fajnie by było przepychanie się jak by zawitał do tego tematu @bogutek1 i zaczął opisywać swoje szpachle i podkłady. Ciekawe który z was by wygrał w tej przepychance.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Chali68
Klubowicz
U siebie.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 1028
Punkty: 35/30
Skąd: Wschód
Wysłany: 12-08-2012, 21:43   

Dokładnie się zgadzam z Kol. Mar–dent! Jedyne co urzywałem to HS7201 i 7301. Ten pierwszy rozlewa się super połysk ok. Pyły wycina się ok. Trudny do wypolerowania. Nie lubi wody jak to hs. Lepszy jest system na sucho. Lubi dobre wygrzanie. Niepolecam na czarne. Po 1.5tyg. Trzeba było go jeszcze raz polerować. Ogulna ocena średni.7301 uretan. Faktycznie jak napisał producent można kłaść jedną warstwę. Bdb na duże powieżchnie. Czyli super na busy i tym podobne. Połysk jak na uretan kiepsko ma tendencje do przygasania. Do polerowanie też średni. W porównaniu np. z Mipą CX3 wypada blado. Ogulnie średnio. Tak jak wyżej napisał tutek spray rewelacja. Na temat szpachli się niewypowiem bo nieużywałem. Pozdr.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
POLYKAR.PL
Dostawca

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 200
Punkty: 3/3
Wysłany: 12-08-2012, 21:58   

Mart-Dent napisał/a:
Fajnie by było przepychanie się jak by zawitał do tego tematu @bogutek1 i zaczął opisywać swoje szpachle i podkłady.


Skoro zostałem wywołany do tablicy ... kolego @Mart-Dent , niestety nie zadośćuczynię Twojej sugestii .
Natomiast co do "najlepszości" ... hmmm , mogę stwierdzić , że :
po pierwsze primo - najlepsze piwo to leżajski full , gul , gul , gul ... gdyż takiego piwa nie pil nawet król
po drugie primo - najlepsza na świecie jest miłość w klozecie ( cytując rockowych klasyków )
po trzecie primo - pozdrawiam serdecznie :-)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Mart-Dent
Klubowicz


Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 716
Punkty: 15/5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 12-08-2012, 23:21   

bogutek1, :piwosz:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
POLYKAR.PL
Dostawca

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 200
Punkty: 3/3
Wysłany: 14-08-2012, 01:10   

Mart-Dent napisał/a:
ogutek1, :piwosz:


jak ciepło - piwko , jak chłodniej preferuję rudą na myszach :-) . Dla niewtajemniczonych - to taka cytata z filmu "Miś" :-) .
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
POLYKAR.PL
Dostawca

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 200
Punkty: 3/3
Wysłany: 09-11-2012, 23:33   

andrew30 napisał/a:
co sadzicie o materialach lakierniczych podklady klary bezbarwne i szpachle z firmy 4cr?


Już minął tak długi czas i nikt nic nie powie więcej na temat 4CR ? Sam jestem ciekawy , ponieważ pomimo wysokiej ceny detalicznej są obecne na półkach wielu odwiedzonych przeze mnie mieszalni . A skoro są w mieszalniach to nie po to żeby się pokrywać kurzem tylko po to , żeby się sprzedać . I teraz pytanie : co w produktach 4CR jest takiego , że pomimo wysokiej ceny skutecznie konkurują z hmmm ... jak to było ? .... już wiem : znanymi i cenionymi markami ? ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne