lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Podkłady Novola
Autor Wiadomość
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 25-03-2009, 15:44   Podkłady Novola

Czy ktoś ma doświdczenie w temacie?Jaka jest Wasza opinia np. o lini "Economy 5:1","Protect 310 4:1" i innych.Zamierzam wprowadzić je do sprzedaży,bo czasem pytają,ale nie lubię handlować badziewiem.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Barcik
Maniak forum



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 570
Punkty: 14/4
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-03-2009, 16:40   

Twarde do obróbki, dobrze zalewają nie ma odcinek na łatach. ale omijam je szerokim lukiem. 507 to był bodajże. Jak ktos ma czas i chęci to niech działa na Novolu bo ja ani czasu, ani chęci nie mam. I jest drogi w przedziale niższej półki.
_________________
.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
baqo
Moderator


Pomógł: 16 razy
Wiek: 51
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 2327
Punkty: 28/45
Skąd: KOŁOBRZEG
Wysłany: 25-03-2009, 18:10   

No-limit napisał/a:
Zamierzam wprowadzić je do sprzedaży,bo czasem pytają,ale nie lubię handlować badziewiem.
skoro pytają to znaczy że im odpowiada.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Gość

Wysłany: 25-03-2009, 19:26   

Barcik napisał/a:
I jest drogi w przedziale niższej półki.

Też odnoszę takie wrażenie.Np. z niższej półki Profix 5:1 wychodzi o ok. 10,- taniej i Ci ,którzy go stosują ,nie narzekają.Ale jest kilku upirdliwych,którzy uważają,że Novol jest najlepszy w stosunku do ceny,z tym ,że wysokoproduktywny chcieliby kupić w cenie Economy.Czasem mam dość tłumaczenia, że z gówna bata nie ukręcisz ,tracę cierpliwość i "klientów"/zdarzało się że "grzecznie "wypraszłem i "prsiłem "/wypird...aj/,żeby więcej nie wracali.Kilku wróciło.To Ci, którzy słali mi joby,Ze polecam tylko drogie produkty/wciskam im kit/ i przekonali się ,ze w ostatecznym rozrachunku ja miłem rację.
 
     
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 25-03-2009, 19:28   

Anonymous napisał/a:
Barcik napisał/a:
I jest drogi w przedziale niższej półki.


Też odnoszę takie wrażenie.Np. z niższej półki Profix 5:1 wychodzi o ok. 10,- taniej i Ci ,którzy go stosują ,nie narzekają.Ale jest kilku upirdliwych,którzy uważają,że Novol jest najlepszy w stosunku do ceny,z tym ,że wysokoproduktywny chcieliby kupić w cenie Economy.Czasem mam dość tłumaczenia, że z gówna bata nie ukręcisz ,tracę cierpliwość i "klientów"/zdarzało się że "grzecznie "wypraszłem i "prsiłem "/wypird...aj/,żeby więcej nie wracali.Kilku wróciło.To Ci, którzy słali mi joby,Ze polecam tylko drogie produkty/wciskam im kit/ i przekonali się ,ze w ostatecznym rozrachunku ja miłem rację.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
online
Maniak forum



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 963
Punkty: 10/10
Skąd: Śląsk
Wysłany: 25-03-2009, 21:45   

podklady novola ciezkie w obrobce i na sucho maszynowo i na mokro ręcznie...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Mecenas
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 3
Wysłany: 28-03-2009, 18:16   

Online a jakimi ty robisz? Bo jak porozmawiasz z technikiem każdej szanującej się firmy to ci powie że dobry podkład nie może być miękki. Te wszystkie poniżej ceny novola, łącznie z ich economy to są dopiero badziewia tylko każdy któremu się nimi dobrze robi czytaj szlifuje zawsze będzie gadał że są dobre bo miękkie, tylko mało który wie że jako wypełniacze idą tam tanie gatunki kredy a nie pożądne talki, dolomity, baryty itp
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
online
Maniak forum



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 963
Punkty: 10/10
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-03-2009, 16:04   

Mecenas napisał/a:
Online a jakimi ty robisz? Bo jak porozmawiasz z technikiem każdej szanującej się firmy to ci powie że dobry podkład nie może być miękki. Te wszystkie poniżej ceny novola, łącznie z ich economy to są dopiero badziewia tylko każdy któremu się nimi dobrze robi czytaj szlifuje zawsze będzie gadał że są dobre bo miękkie, tylko mało który wie że jako wypełniacze idą tam tanie gatunki kredy a nie pożądne talki, dolomity, baryty itp


Upol, DP, nexa i czasem drogi sikkens.

nie tlumacz mi jaki to dobry podklad, a jaki słaby, z uwagi na zastosowane komponenty wypelniające, bo tow iem. novola się bardoz źle slzifuje w porwnaniu do np. dp czy chodzby upola, taka jest prawda :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne