lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Dobra mieszalnie lakierow ślask
Autor Wiadomość
graczu1983
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 16
Wystawił 2 punkt(y)
Skąd: bytom
Wysłany: 27-11-2010, 10:39   Dobra mieszalnie lakierow ślask

Panowie szukam dobrej lakierni na śląsku i obrzeżach śląska ktora profesjonalnie dobiera lakiery Perłowe na rozcieczalniku bo po ostanim malowaniu niestety mam poprawke w swoim smochodzie mieli dobrac kolor beżową perłe a po lakierowaniu wyszedl kolo bardziej zblizony do srebrnego.Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziekuje.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 27-11-2010, 10:45   

graczu1983 napisał/a:
po lakierowaniu

Przed lakierowaniem natrysk próbny polecam ;)
Nie jestem z tego regionu , więc nie pomoge.
Pozdro.
 
     
tomash
Maniak forum


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 595
Punkty: 9/7
Skąd: pomorskie
Wysłany: 27-11-2010, 22:23   

Na śląsku nieznajdziesz dobrej lakierni,jeżeli już to na pomorzu... :*
_________________
tomash
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kroliq
Bywalec


Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 28
Skąd: tarnowskie Góry
Wysłany: 22-01-2011, 13:58   

Ja kupowalem w autocolorze w Tarnowskich Górach ale tam nie polecam kolorysta nie umie koloru wogule wybrac i bardzo drogo mieli .Jestes z Bytomia wiec podjedz moze na Wieszowa tam dobrze dobiera kolor ostatnio na matiza mieszal i dobrze spasowal kolor moge polecic tamta mieszalnie
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 22-01-2011, 14:50   

tu chodzi o lakiernie czy mieszalnie ? bo do końca nie wiem OCB
jak o lakiernie i polakierowali tak ze widzisz rożnicę koloru to niech poprawią chyba ze mówili ze bez cieniowania może nie wyjść a Ty sie nie zgodziles na cieniowanie.
jak o mieszalnie to tak jak pisze MK
natryski próbne sporo Ci pomogą
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
cassius17
Stały Bywalec


Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 96
Punkty: 1/2
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 22-01-2011, 14:59   

Z tego co pamiętam, jeżeli chodzi o mieszalnie, to jedna, bardzo dobra, jest w Rybniku - kiedyś mieszali super, teraz nie wiem jak to wygląda.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
acer
Wymiatacz


Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 192
Otrzymał 5 punkt(y)
Skąd: opolskie
Wysłany: 22-01-2011, 14:59   

najlepiej zrób na testkarcie zobaczysz jak kryje i czy różnica niewynikła z złego odcienia podkładu ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
bd123
Użytkownik


Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: bytom
Wysłany: 24-01-2011, 22:59   

Ja kupuje lakiery na przemysłowej w bytomiu. Kupowałem już kilka razy i kolor był spoko.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
online
Maniak forum



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 963
Punkty: 10/10
Skąd: Śląsk
Wysłany: 24-01-2011, 23:09   

Przedstawiciel duponta w Piekarach przy obwodnicy.
http://lack-service.pl/

Dalej szukac nie trzeba.

Królik co Ci nie pasowało u Witkowskich na Kaczyńcu?
Nigdy mi jeszcze koloru nie skopali, ceny może i wysokie, ale krycie + pasowalność zawsze mam oki. Chyba, że do klienta z doskoku inaczej patrzą ;]

W piekarach również pan Musioł- na Wyszynkiego. Mieszalnia, lakiernia, blacarnia. Kolory bardzo dobre, jesli chodzi o AC, haya baza po 100zł litr na stare calaki i novol akryl po 80zł.

Także Sikkens w Orzechu, gdzie się zaopatruje w materiały najcześciej.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
graczu1983
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 16
Wystawił 2 punkt(y)
Skąd: bytom
Wysłany: 12-02-2011, 11:03   

Ten lack servise dobieral mi ostatnim razem dwa razy i bardzo kiepsko im to wyszlo dlatego teraz poszukuje jakiejs naprawde dobrej mieszallni zeby teraz juz nie poprawiac:(Prosze panowie jeszcze o jakiesz propozycjie mieszalni na slasku:)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 12-02-2011, 19:18   

graczu1983 napisał/a:
po ostanim malowaniu niestety mam poprawke w swoim smochodzie mieli dobrac kolor beżową perłe a po lakierowaniu wyszedl kolo bardziej zblizony do srebrnego.Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziekuje.


Jeżeli za srebrny na wprost,i za ciemny pod kątem,być może trzeba dodać pigmentu
"frost".Nie mam pojęcia jaki to mieszalnik.To tylko sugestia.Czy dobrany był odpowiedni VS?.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
graczu1983
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 16
Wystawił 2 punkt(y)
Skąd: bytom
Wysłany: 12-02-2011, 22:26   

Panowie szukam dobrej lakierni na śląsku i obrzeżach śląska ktora profesjonalnie dobiera lakiery najbardziej pasowalne do kolorow Volkswagena a chodzi mi o kolor LD1W-Wheatbeige bo po ostanim malowaniu niestety mam poprawke w swoim smochodzie mieli dobrac kolor a po lakierowaniu wyszedl kolo duzo ciemniejszy.Samochod byl lakierowany juz 4 razy i za kazdym razem jest cos nie tak juz mam kompletnie tego dosyc.Z pierwszym razem lakiernik zle wycieniowal i jak przyjechalem na poprawke to musial dobrac na nowo lakier i dobrali mu srebrny pojechalem razem z nim do mieszalni zostawilismy im samochod zeby dobrze juz dobrali(http://lack-service.pl/).Po polakierowaniu bylo niby wszystko ok ale po paru dniach zauwazyle ze kolor jest nie taki jak ma byc a ziarno w metaliku strasznie sie roznilo a jakby tego bylo malo byly do malowania dwa elementy i oczywiscie cieniowanie sasiednich koles pomalowal caly bok.Postanowilem pomalowac go poraz kolejny ale juz gdzie indziej i po podjechaniu do nowego warsztatu lakiernik stwierdzil ze poprzednio zostalo zle pomalowane dlatego ze bylo dorobione za malo lakieru,Byl dorobiony na dwa elementy a pomalowano 4 elementy a firma w ktorej posatnowilem to poprawic lakierowala lakierami R-M i dobrali kolor wedlug receptury na nowy kolor nie wzieli poprawki na to ze samochod ma juz 5 lat wiec kolor musial wyjsc inny.Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziekuje.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne