lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacklack
26-06-2010, 11:43
kod lakieru R8???
Autor Wiadomość
resko
Stały Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 71
Wystawił 1 punkt(y)
Wysłany: 25-06-2010, 16:52   kod lakieru R8???

panowie potrzebuje pomocy,naprawiam swoje auto i pomalutku dochodzę do ostatniej fazy naprawy czyli polakierowania auta,samochód to ford probe gt 2,2 turbo z 92 roku,chciałbym dać taki sam lakier jaki jest,na tabliczce znamionowej jest numer "R8"i dodam,że ten lakier nazywa się Deep Titanium Metalic,jak byłem u siebie w mieszalni i zapytałem o ten lakier to chłopaczyna wybałuszył oczy i mówi,że nie ma takiego lakieru,sprawdzał u siebie na komputerze i nic nie znalazł,dziwne przecież auto jest na 100%w stanie oryginalnym na pewno,co ja mam zrobić w takiej sytuacji???może jest ktoś na forum co mógłby mi pomóc,proszę ;]
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 25-06-2010, 17:03   

resko napisał/a:
"R8"i dodam,że ten lakier nazywa się Deep Titanium Metalic,jak byłem u siebie w mieszalni i zapytałem o ten lakier to chłopaczyna wybałuszył oczy i mówi,że nie ma takiego lakieru,sprawdzał u siebie na komputerze i nic nie znalazł

Powiedz mu żeby szukał w Ford USA..jest na pewno...

bez tytułu.JPG
Plik ściągnięto 461 raz(y) 82,86 KB

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
resko
Stały Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 71
Wystawił 1 punkt(y)
Wysłany: 25-06-2010, 18:40   

Dziękuję bardzo bardzo mocno kolego ;) a już myślałem,że coś jest nie tak.Teraz powiem w mieszalni gdzie mają szukać :) powinni znaleźć.Temat do zamknięcia ;]
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
venoGw
Bywalec


Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 44
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-06-2010, 06:48   

zmien mieszalnie. widocznie to novol lub cos podobnego. ja tez chcialem probke lakieru z lamborghini i hummera to zrobili oczy wielkie i powiedzieli ze takich lakierow nie maja. jak by okroili ich z czesci receptur.

a wystarczy wejsc na jakies receptuty online i ma sie wszystko.
twoj kod to R8/Y7 problem z fordem jest taki ze pod tym samym kodem w innym roczniku moze byc zupelnie inny kolor dla tego dla pewnosci podajesz rok i model auta.
_________________
www.grupa-wroclaw.pl

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne