lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacklack
21-03-2014, 11:31
Punkt regulaminu
Autor Wiadomość
Barcik
Maniak forum



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 570
Punkty: 14/4
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-02-2009, 20:18   Punkt regulaminu

EloU
Miałem sie tu nie odzywać ale ten punkt regulaminu:
3.krytykowanie pogladow etc. innych uzytkownikow
wytacza poza opcje forum. Jak nie moge skrytykowac kogoś co źle robi? Dlaczego nie moge skrytykowac pana ABC ze coś źle rzrobił cyz powiedział czy myśli? Co to za forum w takim razie?
JACK jakies dziwne regulaminy wprowadziłeś WCALE nie majace nic wspólnego z FORUM. WY wiecie co to jest forum w ogóle? To nie kazanie w kosciele - to WYMIANA ZDAŃ a ty JACK Twoim regulaminem zrobiłeś hardkor. Nie wiem czy to Twój czy Łukasza ale wg mnie to jest gorzej niz moze być. Wg regulaminnu trza lizać tyłek i sie nie odzywac.

Tyle ode mnie - regulamina jak u RBiego.
_________________
.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 09-02-2009, 20:27   

Po 1 ten regulamin był od samego początku..od pierwszego dnia forum
Po 2 dlaczego miałbyś kogoś od razu krytykować .a nie spokojnie wytłumaczyć na faktach że jest w błędzie?
Po 3 może powiesz jaką jest twoja wizja forum i jak należy odpowiadać na post który nie jest napisany po Twojej myśli?

Dodam jeszcze że nie Ja wymyśliłem ten Regulamin ..jest to część ogólnego regulaminu serwisu fora.pl
Barcik siedzisz tyle na forach ..byłeś modem u Rbiego to powinieneś się chodz po części się zapoznać z regulaminem ogólnym.. ba mieć go w jednym palcu
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 09-02-2009, 20:31   

Meb, bez przesady. Regulamin regulaminem ale przecierz wiemy jak jest. To jest forum i na tym to polega żeby tu się troche pokłucic, każdy ma przecierz swoje zdanie. Oczywiście mówie tu o przyzwoitych kłutniach.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 09-02-2009, 20:36   

:O chłopie.... ale cie razi :smiech: .... :O
 
     
baqo
Moderator


Pomógł: 16 razy
Wiek: 51
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 2327
Punkty: 28/45
Skąd: KOŁOBRZEG
Wysłany: 09-02-2009, 20:40   

Barcik napisał/a:
ten punkt regulaminu:
@Barcik, lepiej przeczytaj sobie punkt czternasty regulaminu forum "lakiernik" 14<<< czternasty :czytaj: albo jak masz problem to napisz do "przyjaciółki" :) :)

[ Dodano: 2009-02-09, 20:43 ]
Barcik napisał/a:
regulamina jak u RBiego.
hahaha!! a skąd takowy?? nie ma forum,nie ma regulaminu :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
gola
Maniak forum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 774
Punkty: 34/3
Skąd: CH
Wysłany: 09-02-2009, 21:06   Re: Punkt regulaminu

Barcik napisał/a:
EloU
Miałem sie tu nie odzywać ale ten punkt regulaminu:
3.krytykowanie pogladow etc. innych uzytkownikow
wytacza poza opcje forum. Jak nie moge skrytykowac kogoś co źle robi? Dlaczego nie moge skrytykowac pana ABC ze coś źle rzrobił cyz powiedział czy myśli? Co to za forum w takim razie?
JACK jakies dziwne regulaminy wprowadziłeś WCALE nie majace nic wspólnego z FORUM. WY wiecie co to jest forum w ogóle? To nie kazanie w kosciele - to WYMIANA ZDAŃ a ty JACK Twoim regulaminem zrobiłeś hardkor. Nie wiem czy to Twój czy Łukasza ale wg mnie to jest gorzej niz moze być. Wg regulaminnu trza lizać tyłek i sie nie odzywac.

Tyle ode mnie - regulamina jak u RBiego.


Dla ciebie @Barcik plecam punkt 14 tego regulaminu i bedziesz mial po klopocie ;)


Cytat:
14.Jesli nie podoba Ci sie na tym forum, skorzystaj z mozliwosci wypowiedzenia sie w dziele Problemy lub opusc go w milczeniu.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 09-02-2009, 23:01   

jacklack, Juz napisalem Lukaszowi.ze nie wolno uzywac polskich znakow,A TY UZYWAS.AHA INIE WOLNO DUZYCH LITER.TERAZ DOPIERO SOBIE UZYWAM.Ja nauczyłem się mówić i czytać "używać".Ale na powaznie.Jezeli Sam nie przestrzegasz zasad,to nie wymagaj tego od innych.Znaki przestankowe tez by sie przydaly,do zrozumienia sensu wypowiedzi.To tyle i nie unos sie. :plaża: :ban:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 09-02-2009, 23:20   

No-limit napisał/a:
jacklack, Juz napisalem Lukaszowi.ze nie wolno uzywac polskich znakow,A TY UZYWAS.AHA INIE WOLNO DUZYCH LITER.TERAZ DOPIERO SOBIE UZYWAM.Ja nauczyłem się mówić i czytać "używać".Ale na powaznie.Jezeli Sam nie przestrzegasz zasad,to nie wymagaj tego od innych.Znaki przestankowe tez by sie przydaly,do zrozumienia sensu wypowiedzi.To tyle i nie unos sie. :plaża: :ban:


Oczywiście masz rację:) jak już dzisiaj wspomniałem w innym poście:TO jest regulamin ogólny serwisu fora.pl
Nie wyobrażam sobie pisać nie używając polskich znaków czy interpunkcji :)bo się już nauczyłem ich używać i robię to bezwarunkowo

Używanie polskich znaków,dużych liter,znaków interpunkcji, na pewno nie robi szkody temu forum

Niniejszym usuwam ten punkt z regulaminu
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
baqo
Moderator


Pomógł: 16 razy
Wiek: 51
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 2327
Punkty: 28/45
Skąd: KOŁOBRZEG
Wysłany: 10-02-2009, 08:20   

jacklack napisał/a:
Niniejszym usuwam ten punkt z regulaminu
a to się @Barcik, ucieszy!!! :brawo: hahaha.trzeba mu to przekazać ,tą wiadomość na lakierowanku. będzie tam ktoś dzisiaj?? :) :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
zdenek_zdenek
Stały Bywalec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 73
Punkty: 1/1
Skąd: Kraków/Świętokrzyski
Wysłany: 10-02-2009, 08:37   

Najlepiej by było gdyby regulamin zniknął z tego forum, bo jest on troche nie życiowy. Jak by sie tak do niego zastosować to połowa ludzi z forum musiałaby dostać bana.

Uważam, że regulamin nie jest wogóle potrzebny, bo istnieją przecież ogólnie przyjęte zasady. Istnieje przecież wiele for bez regulaminu i jakoś nikt z tego powodu nie robi problemu.

Jestem ciekaw ilu userów przeczytało regulamin zanim @Barcik o nim napisał. :nono:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 10-02-2009, 09:28   

zdenek_zdenek napisał/a:
Uważam, że regulamin nie jest wogóle potrzebny, bo istnieją przecież ogólnie przyjęte zasady. Istnieje przecież wiele for bez regulaminu i jakoś nikt z tego powodu nie robi problemu.


I tu@zdenek_zdenek masz racje ,tez uważam że są pewne ogólne zasady odpowiedniego zachowywania się na forum.a więc idąc za twoim słowem usuwam Regulamin ze strony głównej forum jako wpis

temat zamknięty
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne