lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacklack
11-12-2010, 23:37
DEVILBISS GTI BLUE (SKLADAK)
Autor Wiadomość
Cayman
Użytkownik


Wiek: 38
Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: 04-03-2010, 00:01   DEVILBISS GTI BLUE (SKLADAK)

Witam i pozdrawiam wszystkich "kowbojów". Jak kazdy szanujacy sie rewolwerowiec tak i ja postanowilem miec guna! Obecnie pracuje w UK w warsztacie, jestem poczatkujacym lakiernikiem bo pracuje 1 rok i zaczynm pomlu malowac. Mamy w warsztcie sam sit no name z tym ze jeden to LVLP - uzywalem do tej pory do claru ale postanowilem kupic cos dla siebie. Przypadkiem trafily mi sie dwa kultowe GTI niebieskie uszkodzone. Z dwoch zlozylem jeden i teraz okazalo sie ze po rozebraniu igla byla identyczna ale inne dysze. Ten pistolet narazie bede uzywal tylko do claru wiec moje pytanie ktura dysze wybrac bo posiadam 1.2 i 1.4 koncowki sa chyba tez identyczne obydwie 110 ale jedna ma napis trans tech a druga nie. Ogolnie prosil bym tych wszystkich ktozy uzywali bac uzywaja tego modelu o wskazowki i porady o GTI jakie cisnienie, odleglosc itp. zeby ladnie rozlac ale nie poplynac... :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
devilbiss
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 47
Otrzymał 3 punkt(y)
Wysłany: 04-03-2010, 08:32   

kolego wez sobie dysze 1.2, daje ci ona większą gwarancje na początku malowania tym pistoletem ze nie narobisz batów, cisnienie: oscyluj wokół 1.9-2.1 (zalezy od lepkości klaru) do klaru jest rozpylacz nr 110 (tak samo jak do akryli), niektórzy lakiernicy nakładaja także baze tym rozpylaczem ale musisz wiedziec ze rozp 110 wymaga szybszej pracy ręki niż 115 hvlp
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
madmax
Moderator
CoMe My LaDy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 3834
Punkty: 67/45
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 05-03-2010, 21:17   

No to jedną masz dysze w technologi trans tech. Mam taki pistolet własnie z taką dyszą.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne