lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
pomocy iwata w400 porownanie do sata devilbiss
Autor Wiadomość
gdulus
Użytkownik


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: warringon uk
Wysłany: 27-01-2010, 14:44   pomocy iwata w400 porownanie do sata devilbiss

witam zamierzalem kupilc pistolet lakierniczy do baz i klaru , przewaznie zeby byl dobry w klarze bo z tym mam problem ale tez bede nim kladl baze
na necie sa polecane sata iwata devilbiss jako czolowka lecz nie ma porownanie ktory lepszy do claru , nie bede robic calosciowek , raczek po kilka elementow ,przed zakupem zalozylem watek na innym forum proszac o porade ale poczatkowo nikt za bardzo sie nie wypowiadal, kupielm iwate w400 lv2
a teraz kilka osob mi odpisalo ze lepsze od iwaty sa sata rp devilbiss pro a nawet optima, , jestem troche zalamany bo gun juz otrzymalem ,zwracam sie do was o wasza opinie moge go zwrocic do tyg pod warunkiem ze nie bede uzywal , kupilem go nowke za 800 zl w uk , wiem ze moge go oddac i kupic w podobnej cenie gti pro, lub dolozyc troche i kupic za to urzywke sata 3000 rp

1 prosze doradzicie ktory wedlug was najlepszy do claru ale i zeby robic nim bazy ??
2 czym rozni sie malowanie iwata w400 lv2 od saty rp 3000 czy 2000 codzi o clar = jesli oczywiscie ktos ma w tym doswiadczenie na tych gunach , czy naprawade bedzie roznica w efekcie koncowym sata rp contra iwata w400 lv2 malowanie clarem
co myslicie o zakupie urzywki sata rp lepsza sata 3000 rp uzywka czy nowka iwata w400 lv2??

prosze o wasze opinie sa mi potrzebne
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
martek
Moderator


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 1724
Punkty: 14/14
Skąd: opolskie
Wysłany: 27-01-2010, 19:21   

kolego wysp, tu masz wszystko w temacie http://lakiernik.info.pl/...0c0aa6f06#18180

pozdro
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne