lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Pozbycie się odcięcia lakieru.
Autor Wiadomość
1wilq
Użytkownik


Dołączył: 10 Wrz 2023
Posty: 1
Wysłany: 10-09-2023, 22:27   Pozbycie się odcięcia lakieru.

Cześć, jestem tu nowy, przeszperałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie a raczej problem. Bardzo prosiłbym Was doświadczonym kolegów o małą pomoc / radę

Robiłem zaprawkę która się nie udała więc musiałem pomalować kawałek błotnika i nie mogę się teraz pozbyć przejścia między lakierami nowym bezbarwnym a starym bezbarwnym.
Dałem oczywiście podkład w miejsce naprawiane a następnie bazę w miejsce naprawiane i ciut szerzej. Potem dałem Bezbarwny w miejsce bazy a drugą warstwę bezbarwnego jeszcze troszkę szerzej ale nie wychodziłem poza obszar matowienia (na mokro 2000) starego lakieru bezbarwnego. Wszystko robiłem sprayami bo nie mam pistoletu.
po drugiej warstwie bezbarwnego na powierzchni zmatowionej starego lakieru osadził się pył nowego bezbarwnego - nie wiem czy to dobrze???
Po wyschnięciu wziąłem się za polerkę ale cały czas mi wychodzi przejście/krecha czy jak to można nazwać jak na zdjęciu. Podpowie ktoś co robię źle? lub jak to zniwelować?

podaje link do zdjęcia bo nie wiem jak tu go wstawić :(
https://zapodaj.net/plik-eme19BFWkX



Z góry bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedzi.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne