lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Mikro lakiernia.
Autor Wiadomość
Kaczanek
Użytkownik


Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 1
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 19-02-2018, 23:43   Mikro lakiernia.

Witam, mam problem ze znalezieniem informacji na temat "otworzenia" lakierni. Ma to byc jedynie lakierowanie własnych przedmiotów, w moim przypadku mebli. Ceny malowania zewnętrznego przewyższają często cenę gotowego produktu. Stąd pomysł aby malowac u siebie. Jak to jest z przepisami, pozwoleniami itp. w takim przypadku. Dodam, że bejce i lakiery są wodne. Wiem, że w 100% eko nie są ale jednak poziom szkodliwości mniejszy niż przy nitro. Pomieszczenie jakim dysponuję to garaż.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 17-03-2018, 23:05   Re: Mikro lakiernia.

Kaczanek napisał/a:
Witam, mam problem ze znalezieniem informacji na temat "otworzenia" lakierni. Ma to byc jedynie lakierowanie własnych przedmiotów, w moim przypadku mebli. ............ Jak to jest z przepisami, pozwoleniami itp. w takim przypadku. Dodam, że bejce i lakiery są wodne.


No to Ok ... możesz otwierać lakiernię nawet w mieszkaniu w wieżowcu.

... sorry za sarkazm ale weź chwilkę pomyśl ... lakiery nawierzchniowe, szpachle, podkłady też wszytko jest tzw. "wodne" ? ... a jak nawet by jakimś cudem było, to myślisz, że już po problemie ?

W sprawie informacji co i jak w zakresach formalno prawnych trochę się rozejrzyj, a na pewno znajdziesz jakieś wstępne informacje ... zaczynając od archiwum tego forum i paska z publikacjami prasowymi z prawej strony.... krok drugi ... Połączenie telefoniczne i rozmowa z kimś życzliwym dla twoich planów ;)
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne