lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o wycenę Volvo s80
Autor Wiadomość
mundi750
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 2
Wysłany: 15-11-2009, 22:49   Proszę o wycenę Volvo s80

Witam! Sprowadziłem samochód m-ki Volvo S80 z 2003 roku w kolorze białym. Jest to wersja po-policyjna wymagająca poprawek blacharskich( dziury na dachu po "kogutach" . dziura po antenie lekko pęknięty tylny zderzak oraz delikatne wgniecenia) Poszukuję zakładu lakierniczego który podjąłby się polakierowania samochodu za rozsądne pieniądze, który da mi gwarancję na swoją usługę i doradzi jaki kolor byłby najlepszy. Rozmawiałem już z jednym lakiernikiem i proponował mi polakierować auto bez zmiany koloru ale ja mam dylemat i chyba zdecydowałbym się na zmianę barwy nadwozia. Zaznaczę ze przebywam obecnie za granicą i będę w Polsce w okolicach kwietnia 2010 lecz pomyślałem ze auto mógłby podstawić do polakierowania mój znajomy i osoba podejmująca się pracy miała by dużo czasu na polakierowanie i prace blacharskie. Poniżej podaję adres mailowy pod który prosiłbym przysłać jakieś namiary i szacowane kwoty usług.
mundi750@vp.pl
dołączam także foto pojazdu :

bisImageServer.aspx.jpg
Plik ściągnięto 180 raz(y) 57,46 KB

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne