lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenie AUTO SMART REPAIR cala Polska
Autor Wiadomość
oliwier68
Użytkownik
technical repair


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 6
Wysłany: 12-11-2009, 20:13   Szkolenie AUTO SMART REPAIR cala Polska

Firma 'CarFix'organizuje szkolenia AUTO SMART REPAIR, czyli technologia służąca poprawie estetyki samochodów. Jeśli myślisz o otworzeniu dochodowej działalności na rynku usług motoryzacyjnych typu 'SMART REPAIR' – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.
W zakres naszego szkolenia wchodzą:
renowacja felg aluminiowych i stalowych, uzyskanie 'chrom efektu'
spawanie i klejenie zderzaków, plastików, listew
lakierowanie – bez konieczności malowania całego elementu
usuwanie rys, wgnieceń bez konieczności lakierowania
renowacja i naprawa desek rozdzielczych
usuwanie dziur papierosowych w tapicerce

Szkolenia organizujemy na terenie całej Polski, na miejscu u klienta. Służymy również fachowa pomocą przy zorganizowaniu i uruchomieniu biznesu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat szkolenia i terminach prosimy o kontakt telefoniczny 791-970 172
lub mailowy carfix@interia.pl.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 12-11-2009, 20:28   

ile to kosztuje?
 
     
oliwier68
Użytkownik
technical repair


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 6
Wysłany: 12-11-2009, 20:46   

3 dniowe szkolenie-2.500 zl
5 dniowe szkolenie-3.800 zl
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
kalbi
Klubowicz


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2257
Punkty: 50/5
Skąd: W-wa
Wysłany: 12-11-2009, 21:42   

oliwier68 napisał/a:
3 dniowe szkolenie-2.500 zl
5 dniowe szkolenie-3.800 zl
o kur...de balas co za ceny... w 3 dni się nauczę jak usuwać wgniecenia bez lakierowania?? mam na to gwarancje?? :D
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
oliwier68
Użytkownik
technical repair


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 6
Wysłany: 12-11-2009, 22:13   

Wszystko zalezy od checi i wczesniej posiadanych umiejetnosci.Nie jest to prosta sprawa i na poczatku moze byc trudno dojsc do idealu jednak praktyka i cwiczenia pomagaja w szybkim przyswojeniu techniki usuwania wgniecen.Podczas szkolenia mozna skupic sie tylko na wyciaganiu wgniecen .Co do cen tak dla przykladu : w uk organizowane sa 3 dniowe szkolenia tylko z jednej dziedziny ,a koszt to ok £3000
pozdrawiam
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 12-11-2009, 22:16   

oliwier68 napisał/a:
W zakres naszego szkolenia wchodzą:
renowacja felg aluminiowych i stalowych, uzyskanie 'chrom efektu'
spawanie i klejenie zderzaków, plastików, listew
lakierowanie – bez konieczności malowania całego elementu
usuwanie rys, wgnieceń bez konieczności lakierowania
renowacja i naprawa desek rozdzielczych
usuwanie dziur papierosowych w tapicerce

Czy mógł by kolega oliwier68, każdy z tych punktów które wchodzą w zakres szkolenia omówić na forum?, tak w kilku zdaniach, aby społeczność tu zgromadzona miała ogólnikowy zarys technologiczny na poszczególny proces naprawy
Oczywiście jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie ;)
Pozdrawiam
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
oliwier68
Użytkownik
technical repair


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 6
Wysłany: 12-11-2009, 22:36   

Postaram sie przygotowac ,krotki opis technologiczny napraw typu smart repair i opisac na czym on polega w dnu jutrzejszym
pozdrawiam
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
jerryhaj
Maniak forum


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 505
Punkty: 7/4
Skąd: woj. Podlaskie
Wysłany: 12-11-2009, 22:43   

a narzedzia tez kolega mogl by pokazac , osobiscie widzialem ale duzo zapewne forumowiczow pierwsze cos takiego slyszy , no chyba ze te z allegro ding dongi widzialo na zdjeciach :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
GREEN
Wyjadacz


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 126
Punkty: 1/6
Skąd: Wlkp. Krotoszyn
Wysłany: 12-11-2009, 22:49   

Ja teraz robie duże parcie na polerowanie felg i umiem uzyskać efekt chormu ;] ciekawe co nowego wnosi to szkolenie >>>jesli chodzi o felgi? na wiosne otwieram swoja działalność ;]
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
oliwier68
Użytkownik
technical repair


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 6
Wysłany: 12-11-2009, 23:14   

Zycze powodzenia w odnawianiu felg .Uwazam ,ze jest to dobry biznes.Mam pytanie ,jaki bezbarwny uzywasz na polerowana felge?
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
GREEN
Wyjadacz


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 126
Punkty: 1/6
Skąd: Wlkp. Krotoszyn
Wysłany: 12-11-2009, 23:30   

nie używam bezbarwnego bo to nie 3ma jeśli klient sobie zażyczy daję do malowania proszkowego bezbarwnym ale to zostaje 70 % efektu z 100 mówie tu o gołym polerowanym aluminium
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
oliwier68
Użytkownik
technical repair


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 6
Wysłany: 12-11-2009, 23:34   

To prawda lakier proszkowy przytlumia efekt chromu ,jednak gdy nie zabezpieczy sie polerowanej felgi to z czasem czarnieje
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
GREEN
Wyjadacz


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 126
Punkty: 1/6
Skąd: Wlkp. Krotoszyn
Wysłany: 12-11-2009, 23:41   

wiadomo o polerowane aluminium trzeba dbać ja daję klientowi płyn raz w tygodniu dobrze umyje i nie ma problemu z utrzymaniem ;] najgorszy jest syf z tanich kloców
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Mart-Dent
Klubowicz


Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 716
Punkty: 15/5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 13-11-2009, 00:28   

Che che zapomnieliście zapytać kolegę ile kosztują "prynty". Co do szkolenia, w niemcowni 2 lata temu płaciłem 1000 ojro za 5 dni więc cena w klasie, z tym że ze szkolenia dowiecie się tyle samo co z filmów na youtubie :D Najważniejsze to determinacja i trening, trening i jeszcze raz trening.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
martek
Moderator


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 1724
Punkty: 14/14
Skąd: opolskie
Wysłany: 13-11-2009, 10:39   

Mart-Dent napisał/a:
Che che zapomnieliście zapytać kolegę ile kosztują "prynty". Co do szkolenia, w niemcowni 2 lata temu płaciłem 1000 ojro za 5 dni więc cena w klasie, z tym że ze szkolenia dowiecie się tyle samo co z filmów na youtubie :D Najważniejsze to determinacja i trening, trening i jeszcze raz trening.


kiedys dzwonilem do firmy ktora sprzedaje podobne prety zapytac o szkolenie i facet powiedzial ze na szkoleniu i tak mnie niczego nie naucza tylko pokaza zasade dzialania a jak nie kupie tych pretow i nie bede kilka miesiecy cwiczyl w domu to sie niczego nie naucze. wiec jak dla mnie wydac kilka tys. za pokaz ktory do niczego mi sie nie przyda to tak jak kupic slownik chinski i nauczyc sie jezyka..

to moje zdanie

pozdro
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kalbi
Klubowicz


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2257
Punkty: 50/5
Skąd: W-wa
Wysłany: 04-12-2009, 21:34   

oliwier68 napisał/a:
Postaram sie przygotowac ,krotki opis technologiczny napraw typu smart repair i opisac na czym on polega w dnu jutrzejszym
udało się przygotować taki opis? Mam inne pytanko jeszcze bo jestem zainteresowany całym oprzyrządowaniem do usuwania wgnieceń bez lakierowania, chce się sam tego nauczyć i teraz moje pytanie ile kosztuje taki zestaw kompletny oczywiście? te łyżki, młoteczek, jakieś tam lustereczko, pistolecik na klej, itd??
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
martek
Moderator


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 1724
Punkty: 14/14
Skąd: opolskie
Wysłany: 04-12-2009, 22:11   

kalbi napisał/a:
udało się przygotować taki opis? Mam inne pytanko jeszcze bo jestem zainteresowany całym oprzyrządowaniem do usuwania wgnieceń bez lakierowania, chce się sam tego nauczyć i teraz moje pytanie ile kosztuje taki zestaw kompletny oczywiście? te łyżki, młoteczek, jakieś tam lustereczko, pistolecik na klej, itd??


moim zdaniem takie cos nie jest warte uwagi. skoro warsztaty z prawdziwego zdarzenianie nie korzystaja z takich rozwiazan to raczej nie das sie tymswiata zwojowac.

ale to moje zdanie ;)

pozdro
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kalbi
Klubowicz


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2257
Punkty: 50/5
Skąd: W-wa
Wysłany: 04-12-2009, 22:20   

Cytat:

moim zdaniem takie cos nie jest warte uwagi. skoro warsztaty z prawdziwego zdarzenianie nie korzystaja z takich rozwiazan to raczej nie das sie tymswiata zwojowac.
mi się wydaje, że to bardzo fajna sprawa jeśli ktoś umie to robić. Sam mam wgniotkę na drzwiach malutki dołek i nie chce mi się lakierować całości i przy tym cieniować drzwi kolejnych,a wgniotka razi oko. Jest to fajna sprawa bo nie masz praktycznie żadnych kosztów. Nie wydajesz na materiały lakiernicze itd. Jedynie co się liczy to czas + doświadczenie. Kolega pokazywał na innym forum dach po gradzie za który krzykną coś koło 2 tysi a wg mnie to dobra kasa.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Mart-Dent
Klubowicz


Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 716
Punkty: 15/5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 04-12-2009, 22:24   

kalbi napisał/a:
teraz moje pytanie ile kosztuje taki zestaw kompletny oczywiście? te łyżki, młoteczek, jakieś tam lustereczko, pistolecik na klej, itd??


Dobry kompletny zestaw to około 8000.

martek napisał/a:
skoro warsztaty z prawdziwego zdarzenianie nie korzystaja z takich rozwiazan to raczej nie das sie tymswiata zwojowac.

ale to moje zdanie ;)

pozdro


Bo warsztaty umieją tylko kłaść szpachlę i malować. Takie usługi są skierowane w szczególności dla salonów samochodowych w których jeśli na elementach samochodu jest po około 100mikronów to tak ma zostać.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kalbi
Klubowicz


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2257
Punkty: 50/5
Skąd: W-wa
Wysłany: 04-12-2009, 22:29   

Mart-Dent napisał/a:

Bo warsztaty umieją tylko kłaść szpachlę i malować
bo tu trzeba się nastawić na bogatego klienta z dobrym autem :) co mu szkoda jest lakierować samochód z byle wgniotką:) ja bym się z chęcią tego nauczył. 8tys hmmm myślałem, że w 4 tys bym się wyrobił... no nic może się zaopatrze w najpotrzebniejsze rzeczy... a taki pds zestawik?
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
martek
Moderator


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 1724
Punkty: 14/14
Skąd: opolskie
Wysłany: 04-12-2009, 23:29   

Mart-Dent napisał/a:
Bo warsztaty umieją tylko kłaść szpachlę i malować. Takie usługi są skierowane w szczególności dla salonów samochodowych w których jeśli na elementach samochodu jest po około 100mikronów to tak ma zostać.


ale klasc szpachle i malowac tez trzeba umiec ;)
a raczej nie kazdy forumowicz ma salon samochowy, chyba ze tylko ja jestem taki biedny :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne