lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wycena lakierowania laguna 2
Autor Wiadomość
runmadafaka
Bywalec


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 30
Skąd: mielec
Wysłany: 14-09-2015, 17:23   Wycena lakierowania laguna 2

Witam, chciałbym wiedzieć ile Wy przykładowo bierzecie za robotę. Jako przykład mam lagune 2 którą osobiście teraz robię. Wymieniłem drzwi przednie, tylne poszpachlowalem. Polakierowalem cały bok cieniujac na błotnikach. Drzwi kupiłem w kolorze, lekko przerysowane także lakierowane tylko z zewnątrz. Za takie coś powiedziałem 1000 zł i klient średnio zadowolony z ceny. Jak to wygląda u Was?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
piotrek 10
Stały Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 83
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: mazowsze
Wysłany: 14-09-2015, 17:50   

było klientowi powiedzieć o cenie przed zrobieniem .Moim zdaniem jak zrobiłeś ładnie i tak jak powinno się to robić to cena jest za mała jak za 4 elementy i wymiana drzwi . Chyba że spartoliłeś robotę i klientowi się nie podoba no to inna sprawa. W mojej okolicy jest gość co maluje tylko dla handlarzy przetrze ręką i maluje jak wyjdzie tak wyjdzie i bierze 150 za element ale ci co chcą dla siebie lub żeby było dobrze wolą dopłacić , było klienta wysłać do takiego gościa to zapłacił by 2 razy . Ja jak ktoś chce tanio to wysyłam do tego gościa , szybko wracają.
Ostatnio zmieniony przez piotrek 10 14-09-2015, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
runmadafaka
Bywalec


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 30
Skąd: mielec
Wysłany: 14-09-2015, 18:02   

Powiedziałem i się zgodził, mi się wydawało ok
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
michalLbn
Klubowicz


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 2131
Punkty: 49/7
Skąd: z niecaka ;) LBN
Wysłany: 15-09-2015, 10:07   

A w tym tysiącu jest też zakup drzwi? 1000zł plus cena drzwi to normalna cena za taką usługę w warunkach garażowych, ale zrobiona zgodnie ze sztuką. Na pewno nie jest za wysoka i nikt przyzwoicie tego taniej nie zrobi.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
runmadafaka
Bywalec


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 30
Skąd: mielec
Wysłany: 15-09-2015, 12:56   

Drzwi kosztowały 50 zł.. warunki jako tako garażowe, niby pseudo kabinę mam także cena wydaje mi się ok. Nie róbmy za darmo.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ralfs
Wyjadacz
ralfs


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2014
Posty: 104
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: podlaskie
Wysłany: 15-09-2015, 22:14   

Jeśli usługa wykonana zgodnie ze sztuka i jest ok. to 1000 plus drzwi i materiały. Taniej nie ma sęsu.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne