lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
pomocy w zakupie pistoletu
Autor Wiadomość
karus130
Użytkownik


Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 06-09-2015, 00:05   pomocy w zakupie pistoletu

Witam serdecznie mam pytanko odnosnie pistoletu który chce zakupic nie jsstem jakims szpecem wczesnie malowałem sobie jakims tam pistolecikiem sico chce kupic coś lepszego z tego co czytałem w kwocie powiedzmy do 500zł cały czas powtarzały sie 2 typy DEVILBISS FLG 5 Pistolet Lakierniczy - 1.4 mm 2 model Pistolet lakierniczy AirGunsa AZ3 i 3 który chyba jest najmniej wymienainy PISTOLET LAKIERNICZY STAR S4000 SLV 1.4 mm LVLP doradźcie który bedzie najlepszy nie maluje non stop powiedzmy z 10 elementów miesięcznie prosze o porade który bedzie najlepszy nie posiadam kabiny maluje w warunkach jak to mówią garazowych tez ktos wspominał ze trzeba patrzev który mniej pyli jak sie nie maluje w kabinie ktos tez wspominał ze devilibis leprzy bo ma szerszy strumien miotły prosze o pomoc bo chce na dniach juz zakupic pozdrwaiam

[ Dodano: 06-09-2015, 00:40 ]
Ps i jeszcze pytanko co sadzicie o takim devilibisie PISTOLET LAKIERNICZY DEVILBISS SLG 620 DYSZA 1,3mm parametry podobne a 100zł tańszy
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne