lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: unek
18-08-2015, 14:28
Proszę ocenić moją technikę
Autor Wiadomość
fulbi
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-08-2015, 23:24   Proszę ocenić moją technikę

Witam,
Potrzebuje pomocy w zrobieniu zaprawek w moim samochodzie. Moje 15-letnie już auto posiada wiele śladów korozji na lakierze i chciałbym sobie z tym poradzić. Przeglądałem fora lakiernicze i co rusz spotykam różne metody naprawy lakieru. Póki co zrobię tak:
Wyczyścić szlifierką, papierem 150 (nie niższym bo będą za duże wżery, poprawić szczotką drucianą. Nie może zostać ani gram rdzy.
Wyczyścić z kurzu i odtłuścić, nałożyć dwie warstwy podkładu epoksydowego (czas między nakładaniem warstw 10min).
Zostawić na 8 godzin do pełnego wyschnięcia.
Po wyschnięciu, tam gdzie są wżery należy zastosować szpachle. Po wyschnięciu szpachli (30 minut) Przeszlifować papierem suchym od 800 do 1500.
Na zeszlifowaną szpachle nałożyć ponownie podkład epoksydowy.
Po wyschnięciu epoxydu nałożyć podkład akrylowy 2 warstwy w odstępach 10minut. Po wyschnięciu, przeszlifować papierem wodnym 1500.
Nakładać kolor 3 warstwy w odstępach 10minut, Po ostatniej warstwie lakieru bazowego odczekać 15 minut i nakładać lakier bezbarwny 3 warstwy w odstępach 10 minut.
Odczekać 24 h i wypolerować pastą ścierną.

Proszę ocenić. Czy po nałożeniu drugiej warstwy epoksydu można go odtłuścić, czy tylko przetrzeć.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 18-08-2015, 14:28   

fulbi, Na twoje pytania karta techniczna produktu którego wybierzesz odpowie ! Zamykam jutro w kosz ...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne