lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Jednostka termowentylacyjna do kabiny stolarza
Autor Wiadomość
meteoryt
Użytkownik


Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Mazury
Wysłany: 25-10-2013, 18:11   Jednostka termowentylacyjna do kabiny stolarza

Witam. Czytam zawzięcie forum i wszystkie artykuły dotyczące lakierni bo tworzę projekt małej kabiny lakierniczej w stolarni. Starałem się wyszukać w google producentów takich jednostek żeby zobaczyć jak to wygląda i ile kosztuje ale nic nie mogę znaleźć. Możecie mi podać nazwy takich jednostek lub producenta?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 25-10-2013, 20:50   

Jednostka termo wentylacyjna powiadasz ?

Jak już się zaszukasz prawie na śmierć i kompletni nic, a nic nie znajdziesz to napisz do mnie e-mail ... adres pod spodem.

Podam ci cenę warunki dostawy, parametry i specyfikację wyposażenia. Chciałbym jednak żebyś zdawał sobie sprawę, że to połowa ceny nowej kabiny. Tania kabina to słaba prosta jednostka i niższa cena ... Droga kabina to i jednostka jest droga ..... 1/2 ceny komory.

Nie pisz od razu :nono: .... najpierw cierpliwie poszukaj :D ... Musisz troszkę "skruszeć" żeby cena nie wydawała ci się wysoka. ;)
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
meteoryt
Użytkownik


Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Mazury
Wysłany: 26-10-2013, 11:02   

Chodzi głównie o to że gotowe kabiny są aż "za dobre". Nie będzie to malowanie samochodów a malowanie frontów MDF czyli prostokątów o wymiarach max. 80x50. I to nawet nie masowo ani seryjnie tylko kilka naście w miesiącu
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 26-10-2013, 14:30   

Wiem, wiem. Znam specyfikę takiej lakierni... Projektuje sporo lakierni stolarski i lakierni frontów ( aktualnie taką która pochłonie większy budżet niż profi lakiernia samochodów osobowych ). Generalnie jednak dla takich lakierni są dobierane odpowiednio małe / słabe jednostki grzewcza wentylacyjne z wydatkiem 16 000 m3 /h palnikiem olejowym 120 kW i wentylatorami napędzanymi silnikami 4 kW. To w zasadzie najmniejsza dostępna zintegrowana jednostka. Nadaje się do garażu do nory do małej lakierni do malowania Frontów ... ale do kabiny samochodowej to raczej średnio ... bo prędkość opadu nie przekroczy 0,23 m/s. Cóż .... albo TANIO albo DOSKONALE I PROFESJONALNIE. Nie da się jednego i drugiego razem ... chyba że w "używce" a tu raczej nie uda ci się kupić samej jednostki. Szybciej całą 15 letnią kabinę w cenie nowej małej jednostki ;)
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
piotrek301
Stały Bywalec


Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 99
Otrzymał 4 punkt(y)
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 12-01-2014, 01:00   

Witam. Projekter pomożesz z jednostką termo wentylacyjną?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 14-01-2014, 14:26   

OK - zadzwoń, lub napisz do mnie e-mail. Zobaczymy jak duży i wydajny zestaw jest ci potrzebny ?
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
piotrek301
Stały Bywalec


Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 99
Otrzymał 4 punkt(y)
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 14-01-2014, 23:53   

Projekter przeanalizuje temat o pozwoleniu na budowę z kim potrzeba i odezwę się do Ciebie w sprawie jednostki termo wentylacyjnej Pozdrawiam!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne