lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam jako pomocnik w lakiernictwie blacharstwie mechanice
Autor Wiadomość
motyka
Bywalec



Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 56
Wystawił 3 punkt(y)
Skąd: Końskie\Gowarczów
Wysłany: 10-05-2013, 10:15   Szukam jako pomocnik w lakiernictwie blacharstwie mechanice

Witam , jako absolwent szkoly ZSP nr 1 w Końskich z kierunku Technik Pojazdow Samochodowych swiezo po maturach pisemnych a ustne za tydzien i egzamin zawodowy za miesiac 20 czerwca poszukuje pracy jako pomocnik lakiernika moze byc blacharza i najlepiej by bylo mechanika bo wkoncu taki kierunek mam:) NIe musze odrazu byc pomocnikiem moge byc robolem ktore bedzie uczyl pracodawca ktoregos z trzech fachow abym stal sie pomocnikiem a pozniej nawet i tym fachowcem:)) Placa hmm jesli mam dojezdzac to chociaz na te paliwo\bilet\zuzyty bieznik opony w rowerze:) Najwazniejsza jest dla mnie praktyka zebym zdobyl doswiadczenie a pozniej mozna rozmawiac o zarobkach: )))
Bylem juz w mojej wiosce zwanej Gowarczów u lakiernika-blacharza i niestety podziekowal mi bo samemu sobie radzi :( bylem u mechanika na Stacji Kontroli Pojazdow (moze ktos kojarzy ;p) niestety tam szukaja z doświadczeniem.. fajnie tylko skad mam to miec jak jestem po szkole ledwo i mialem praktyke tylko 1 miesiac oficjalnej a reszte w garazu samemu cos sie robi:)

Moj kontakt to
tel 782 857 031
gg 4151058
mail stepniu27@gmail.com
pw
Pozdrawiam Michał:)
_________________
Uczę się ile mogę aby później uczyć innych:)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne