lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Mierzwa Custom Painting
Autor Wiadomość
car painter
Forumator
CUSTOM PAINTING



Pomógł: 3 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 255
Otrzymał 5 punkt(y)
Skąd: Śladków Mały
Wysłany: 16-03-2013, 20:23   Mierzwa Custom Painting

witam , ponieważ nasza firma ,rozwija się w szybkim tępię , potrzebni są nowi pracownicy :

Nasza firma zajmuję sie nietypowymi zleceniami , od odrestaurowywania starych złomów ,przez customowe przebudowy pojazdów samochodowych i motocykli kończąc na naprawach powypadkowych prawie nowych samochodów , Na tą chwile 90 % napraw wykonujemy na rynek szwajcarski .

Po pierwsze potrzebujemy 2 blacharzy , dla których praca to pasja , a nie odbębnianie godzin
oczywiście doświadczenie jest bardzo potrzebne , nie wymagam absolutnie żadnego wykształcenia , ani papierku ( w toalecie mamy tego pełne rolki ) tylko myślenia i wyobraźni.

Po drugie ,potrzebujemy lakiernika , ja już nie mam na to czasu :P od lakiernika wymagam jedynie , doskonałych umiejętności :) nic więcej

zapewniamy -mieszkanie , doskonałe warunki pracy , czystość , praca na nowoczesnym sprzęcie , wysokiej klasy materiałach ,

Jeśli chodzi o kasę ,to myślę że dobry fachowiec zarobi u mnie 1000 euro na rękę .

pytania 508144377 Rafał , nie bać sie ,dzwonić :P to nie boli :) Zapraszam fachowców z całej Polski
_________________
RR Customs oklejanie samochodów przyciemnianie szyb

www.facebook.com/rrcustomspl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
gugun
uzależniony od forum


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 343
Punkty: 5/1
Skąd: kuj-pom
Wysłany: 23-03-2013, 17:31   

idealna propozycja ;) nic tylko konczyc te stare złomki w trybie natychmiastowym i zamykac ten swój cały bajzel :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne