lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
jaki pistolet lvlp
Autor Wiadomość
losiu
Użytkownik


Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: gdow
Wysłany: 14-11-2012, 13:18   jaki pistolet lvlp

Witam
Mam mały problem mianowicie padł mi pistolc. Potrzebuje jakiegoś niedrogiego pistoletu prawdopodobnie na kilka malowan. Mój kompresorek to składak butla 50l wydajność na ssaniu 350l na wydechu chyba 270l dlatego myślę że lvlp to jedyne co może być. Obiecałem koledze pomalować maske i drzwi przy golfianie ale nie mam czym. Maluje już jakieś 2lata. Pistoletu potrzebuje dość pilnie bo za miesiąc wyjeżdzam do pracy do norwegii a chciałbym mu to pomalować. Tak jak pisałem pistolet na kilka użyć przezemnie po powrocie chce w końcu kupić porządny kompresorek i pistolet hvlp (wtedy będę was prosił o polecenie jakiegoś pistoletu i kompresora). Najlepiej jakby pistolet był dostępny na allegro tani ale żeby dało się nim polakierowac. Nie wiem jeszcze jaką farbą to będzie malowane. Bardzo proszę o jakieś sugestie. Cena max to 200 zł. Z góry dzięki za pomoc.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 14-11-2012, 13:50   

Zapłać komuś 100 zł + kaucję i pożycz na dwa dni skoro masz taka sytuację.
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
marcus
Forumator
Hala Madrit



Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 292
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: śląsk
Wysłany: 15-11-2012, 17:47   

losiu napisał/a:
Nie wiem jeszcze jaką farbą to będzie malowane

i pewnie cały materiał do naprawy dostarczy kolega ,to moze i pistolet załatwi wkoncu to jego problem jego samochód po co lakiernik ma to wszystko miec ,sprzet kosztuje i sie psuje wiec niech klient wszystko przygotuje, wtedy bedzie mozna taniej zrobic ;) :)
PROJEKTER napisał/a:
Zapłać komuś 100 zł + kaucję

to dobra mysl napisz do projektera to ci wypozyczy np sata jet 4000RP to i ten składak kompresor pociagnie troche zredukujesz ustawienia pistoletu i bedziesz zadowolony ze pewnie go juz sobie zostawisz i nie bedziesz szukał nic innego ;) :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
losiu
Użytkownik


Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: gdow
Wysłany: 21-02-2013, 22:43   

Witajcie ponownie
Przeglądając allegro w poszukiwaniu pistoletu do podkładu natknąłem się na ciekawy sprzęt:
http://allegro.pl/pistole...3026227607.html

Co o nim sądzicie? Głowica wygląda całkiem całkiem, tylko sporo tych kanalików i nie wiem jak będzie rozprowadzał materiał. Jest tani więc nie szkoda go do podkładu. Miał ktoś styczność z produktami Auarita?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Pajtek
Bywalec


Wiek: 27
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 33
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Końskie
Wysłany: 21-02-2013, 22:58   

jak do podkładu to nie za mała ta dysza ?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
MarcinGSI
Guru



Wiek: 40
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 457
Skąd: Suchedniów
Wysłany: 23-02-2013, 14:10   

marcus napisał/a:
to dobra mysl napisz do projektera to ci wypozyczy np sata jet 4000RP


Sory za OT ale czy istnieje taka możliwość,jeśli tak to chętnie bym sprawdził taka Sate,jak na razie nic nie kupiłem a zastanawiam się nad tym Lare ale może jak bym przetestował taką Sate to może bym pomyślał nad zakupem.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Bisu
Guru



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 424
Punkty: 19/6
Skąd: Silesia
Wysłany: 24-02-2013, 13:55   

losiu napisał/a:
Witajcie ponownie
Przeglądając allegro w poszukiwaniu pistoletu do podkładu natknąłem się na ciekawy sprzęt:
http://allegro.pl/pistole...3026227607.html

Co o nim sądzicie? Głowica wygląda całkiem całkiem, tylko sporo tych kanalików i nie wiem jak będzie rozprowadzał materiał. Jest tani więc nie szkoda go do podkładu. Miał ktoś styczność z produktami Auarita?


Nie jestem już na forum często, ale widzę, że guny niezbyt się zmieniają.
Podróbka pistoletu Leader LVLP
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
losiu
Użytkownik


Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: gdow
Wysłany: 26-02-2013, 13:21   

co do dyszy to oczywiście że jest za mała link dałem tylko dla przykładu. Myślałem coś koło 1.5-1.7. Ale czy to będzie równomiernie rozbijalo materiał. ewentualne polecicie coś do podkladu do 150 zł. Jednak żeby sprzęt wydolil na moim kompresorku 50l ok 250l na wydechu. Mam do was jeszcze mała sprawę która nie daje mi spokoju. Byłem niedawno po lakier i gość przedemna kupował akryl biało niebieska puszka. Zdziwiło mnie gdy sprzedawca powiedział że zalecane ciśnienie to 4-4.5 bara. Czy jest to mozliwe czy po prostu się pomylił. Osobiście nigdy takiego wysokiego ciśnienia nie osiagam max 2.8 bar przy moim pistolcu. Co prawda gdy polozylem warstwę nie była ona idealna ale była równa. Czy muszę mieć jeszcze jeden pistolet typu hp albo rp do akrylu?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne