lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
instalacja i jej elementy
Autor Wiadomość
tajmus
Bywalec


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 58
Skąd: Gorlice
Wysłany: 09-04-2012, 10:56   instalacja i jej elementy

witam. wasze zdanie o firmie Rectus?? czy moge ze spokojem użyć elementów tej firmy do zbudowania w swojej norce instalacji?? szybkozlaczki, zlacza kolanka itp to dobry towar?? polecacie?? chce to zrobic raz a dobrze i nie bawic sie za jakis czas znow w wymiane zwlaszcza szybkozlaczek :maruda:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
tajmus
Bywalec


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 58
Skąd: Gorlice
Wysłany: 10-04-2012, 16:14   

ee no nikt mi nic nie poradzi???
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 10-04-2012, 16:46   

Ja nie znam tego systemu.

Od sześciu lat projektuje wszystko w systemie Shneidera. Nie miałem z tym żadnych kłopotów. Raz, czy dwa jakiś mikro problem jak przy wciskaniu zatrzasków złączek ktoś przerwał uszczelkę i po klik dniach syczało i trzeba było wymienić, ale to awaria nie kosztowne, i usuwalne w kilka chwil. Filtry, kształtki, gniazda, złączki wszytko rewelacja jakościowa. Przy krótkich instalacjach namawiam nawet żeby to zrobić z rur aluminiowych. Troszkę drożej, a sztywno i solidnie. W komplecie są nawet uchwyty do ściany dla rur ;)

Kiedyś kombinowałem i liczyłem przekroje teraz projektuje wszytko z rur o średnicy 22 i nigdzie nie redukuje. Łato to wtedy poskładać i nie trzeba kombinować z przejściówkami i redukcjami. Ze Shneiderem mam taki układ że biorę nie tyle ile mi potrzeba, tylko pełne paczki np kolanek po 10 szt i zwracam jak zostaną. Wtedy korygują WZ i wystawiają dopiero FV. Nie ma stresu i w trakcie realizacji można lekko modyfikować projektu i wcześniejsze plany przebiegu magistrali, czy ilości ujęć.

Fajnie się to składa bo plastikowe rury ciach szczypcami obróbka krawędzi skrawaczem z zestawu ... klik ... złączkę i do ściany. W kilka godzin jest kompletna instalacja średniej wielkości lakierni. System wybacza błędy montażysty. Wszystko można poprawić, lub skorygować bez żadnych problemów, czy dodatkowych kosztów.
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne