lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
inny odcień lakieru...
Autor Wiadomość
martek
Moderator


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 1724
Punkty: 14/14
Skąd: opolskie
Wysłany: 27-03-2011, 12:58   

kamil, natrysk probny jest na samochodzie!!! reklamuj
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 27-03-2011, 13:03   

no to CI zrobił na ostro :P heh :/ reklamuj to bo rozumiem różnica w odcieniu ale to to nawet nie jest ten sam kolor :angry:

a błotnik był cały polerowany bo tez tak średnio pasuje do drzwi...
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
kamilbusko
Klubowicz


Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1429
Punkty: 7/5
Wysłany: 27-03-2011, 13:07   

błotnik do drzwi pasuje dobrze. może tak wyszło na zdjęciu bo błotnik umyłem a drzwi są przykurzone

[ Dodano: 27-03-2011, 13:11 ]
a podkładować tego chyba nie muszę??
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kosior
Maniak forum



Wiek: 44
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 618
Punkty: 4/6
Skąd: świetokrzyskie
Wysłany: 27-03-2011, 13:33   

reklamować to mógłby gdy miał lakier do przerobienia a tak jak już wszystko wymalował to bedzie problem prawdopodobnie gośc powie ze trzabyło nie lakierowac jak widziałes ze coś jest kolor nie teges przecież tą różnice pewnie widziałes już podczas aplikacji bazy .

Po drugie ja nawet jak robią mi natrysk próbny to zabieram ich fiszke i robie drugą swoją juz moim pistolem i porównuje i dopiero maluje tak jak już gdzies pisałem jezdze nieraz 3 razy po 15 km w jedna strone zeby to wszystko miało ręce i nogi .

podkładowac nie musisz
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 27-03-2011, 16:56   

kamilbusko,
Natrysk podstawą reklamacji.
Na dodatek baza nierozcieńczona - ja tak mam.
Mam na tyle źle, ze koloryści mają w tyłku że to zderzak i na ostro trzeba jechać i dorabiają byle jak z opcja cieniowania.
A przeciez takiego koloru nieda się nawet scieniowac.
Skoro zapewniali że na ostro to ja bym pojechał do nich i pokazał co namieszali.
 
     
kamilbusko
Klubowicz


Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1429
Punkty: 7/5
Wysłany: 27-03-2011, 16:59   

dzwoniłem już do gościa z mieszalni ma mi zrobić od nowa na swój koszt{ znaczy firmy}, ale i tak nie odda mi straconego czasu prądu nerwów klaru papierów taśm itd.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 27-03-2011, 17:07   

ale tutaj tez możesz mieć pretensje do siebie trochę też. Wiesz jak to jest. Umiesz liczyć licz na siebie. Wiem jak to jest w mieszalni :/ nie zawsze wychodzi a często sie 3a napocić by zrobić kolor tym bardziej jak już auo kombinowane. Ale fakt faktem powinien powiedzieć ze dał ciała totalnie z tym kolorem
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
kosior
Maniak forum



Wiek: 44
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 618
Punkty: 4/6
Skąd: świetokrzyskie
Wysłany: 27-03-2011, 17:22   

Tomas masz dużo racji w tym co piszesz bo w na tych systemach co ja porabiam czyli nexa, novol, czy iwat najgorzej wypada iwat ale żadne ztych systemów niema receptur wchodzacych na ostro no moze raz na 100 cos spasi wiec z tym na ostro trzeba uważać i teraz moje pytanie co musi być nie tak albo z systemem mieszalnikowym albo z kolorystą bo przecież w tych firmach są wyszkoleni do tego technicy aby dorobić recepture zbliżoną do oryginału a jak przeglądam fiszki z recepturami to aż głowa pęka co tam jest nic nie wchodzi bardzo czesto a przy elementach których nie da sie wycieniowac jest duży problem jesli jeszcze dochodzi fo tego cienki kolorysta to wychodza takie włąsnie bąbole

reasumując własna intuicja i doświadczenie może zdziałac cuda i trzaba przyznac ze na dzień dzisiejszy receptury są dalekie od doskanałości ( mówie na przykładzie konwencji i sa to moje przemyślenia )
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 27-03-2011, 17:25   

kosior napisał/a:
mówie na przykładzie konwencji i sa to moje przemyślenia

Na dodatek masz dalej niz ja do mieszalni.
Mam tak samo, teraz własnie trwa czarna seria kolorów pasujacych inaczej. :glupek:
 
     
madmax
Moderator
CoMe My LaDy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 3834
Punkty: 67/45
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 27-03-2011, 17:33   

Zaś ten czerwony z konta malowałem carizime i był ten sam problem nie szło wyplenić tego z koloru.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne