lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
darmowe zamieszczanie ogłoszeń
Autor Wiadomość
jano
Dostawca

Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 650
Punkty: 28/2
Skąd: Białystok
Wysłany: 30-05-2009, 13:12   darmowe zamieszczanie ogłoszeń

Cześć!

W związku, że bardzo często ludzie pytają nas gdzie można zamieścić ogłoszenia o sprzedaży używanych lub nowych narzędzi przedstawiam wam wersję roboczą takiej malutkiej giełdy.

Wiem że grafika nie jest jeszcze zachęcająca, ale tak jak mówię skupiliśmy się nad tym aby zrobić "silnik"
Ogłoszenia są zamieszczane bezpłatnie a dane które tam wpisujecie nie są w żaden sposób przetwarzane. Nawet nikt ich nie dostaje i nie zapisuje. System sam usuwa ogłoszenie po jakimś czasie, zależnie od tego jak wpiszecie ogłoszenie. Jak będzie trochę ogłoszeń to może będziemy jakoś polepszać wizerunek giełdy.

Aha w żaden sposób proszę nie traktować tego jako konkurencja dla działu ogłoszeń na forum:) nie taka idea :nono:

Także jak ktoś będzie chciał to giełda będzie, można zamieścić ogłoszenia absolutnie bezpiecznie i darmowo.

ADRES: www.gielda.best-tools.pl

Pozdrawiam!
_________________
Narzędzia warsztatowe i przemysłowe, www.rg-narzedzia.com.pl
Kod rabatowy dodatkowe 5% dla forumowiczów
Przy zakupie wpisz kod: LAKIERNIK.INFO
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 30-05-2009, 13:43   

łooo koleś fajna sprawa :koncert:

tylko nie wiem jak to jest z podatkami od sprzedaży wiesz to o co była wojna z allegro. ale pomysł wyśmienity :)
 
     
jano
Dostawca

Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 650
Punkty: 28/2
Skąd: Białystok
Wysłany: 30-05-2009, 16:14   

dzięki, mam nadzieję że trochę grafikę podciągnę ale po prostu nie ma nikt na to czasu. Zobaczymy czy w ogóle ogłoszenia będą:P jak będą to się pomyśli nad rozwojem. :)

A jak sprzedajesz pistolet lakierniczy sąsiadowi to odprowadzasz podatek?
_________________
Narzędzia warsztatowe i przemysłowe, www.rg-narzedzia.com.pl
Kod rabatowy dodatkowe 5% dla forumowiczów
Przy zakupie wpisz kod: LAKIERNIK.INFO
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 30-05-2009, 18:22   

nie, ale powinienem. Więc dlaczego na allegro płaci sie podatek od wartości sprzedaży? przynajmniej kiedyś tak było teraz oni chyba sami to robią... nie wiem bo dawno nic nie sprzedawałem :czesc:

co do ogłoszeń to myśle że będą jeśłi odpowiednio rozreklamujesz strone :)
 
     
jano
Dostawca

Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 650
Punkty: 28/2
Skąd: Białystok
Wysłany: 30-05-2009, 19:27   

tzn wiem że weszła teraz jakaś tam ustawa o tym ale ja nie wiem tak na prawdę jak to jest zrobione. My sprzedajemy na allegro, pewnie wiesz, ale są to tylko przedmioty nowe i od wszystkich normalnie odprowadzamy podatek od sprzedaży na podstawie f.vat lub paragonów. A jak jest jeśli sprzedajesz coś komuś nie wiem. To tylko forma ogłoszenia jak w gazecie.
Tam już parę ogłoszeń było ale wiesz no potrzeba wsparcia;] dlatego liczę że jesli coś będziecie mieli to wrzućcie. Może kiedyś zrobimy na tym lepszą grafę i przyjemniejszy design;] :) :)

Pozdro
_________________
Narzędzia warsztatowe i przemysłowe, www.rg-narzedzia.com.pl
Kod rabatowy dodatkowe 5% dla forumowiczów
Przy zakupie wpisz kod: LAKIERNIK.INFO
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne