lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Pomóżcie uratować Mercedesa !
Autor Wiadomość
jacenty741
Maniak forum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 538
Punkty: 4/2
Skąd: Maków Mazowiecki
Wysłany: 06-08-2010, 10:37   Pomóżcie uratować Mercedesa !

Poradźcie mi,jakiej chemi użyć,aby chociaż trochę wysuszuć i na kilka lat (niepoprawny optymista ?)zatrzymać rozwój korozji w nieszczęsnym W202.Znawcy tematu wiedzą,co ten samochód potrafi w kwestii karmienia rudej,a ja niestety zabrałem się za ten cud techniki made by Mercedes.Doradzałem właścicielowi,nota bene bardzo miłemu i grzecznemu młodemu człowiekowi i mojemu koledze z byłej pracy,aby pozwolił mi zrobić jako-tako i pozbył się rdzawki,ale on po konsultacji z przyszłą małżonką zdecydował,że może wolałby go zostawić.I teraz rodzi się pytanie:CZYM ???Wiem,reaktywny+akrylowy,ale nie wszędzie się da zatrzymać rozwój,nie wszystko da się wyczyścić w miarę dokładnie.Jakiś czas temu jeden z naszych drogich moderatorów z pięknego Podlasia (wiem,że pięknego,6 lat rabotałem w B-stoku :czesc: )miał w ofercie R-stop APP,ale już go nie widzę.Warto by?A może dlatego go nie ma,bo nie warto ? Wurth ? Nuksodol? Może inny pomysł?
P.S.Chciałem zamieścić zdjęcia,ale boję się,że nam Madmax zejdzie... :dokuczac:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
madmax
Moderator
CoMe My LaDy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 3834
Punkty: 67/45
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 09-08-2010, 16:06   

DAWAJ FOTY JA MUSZE GO ZOBACZYĆ
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
jacenty741
Maniak forum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 538
Punkty: 4/2
Skąd: Maków Mazowiecki
Wysłany: 10-08-2010, 07:45   

Każdy kto go ogląda,kręci głową,a bryka bezwypadkowa.Niestety,zdjęć nie będzie,bo już etap piaskowania,i nie mam z etapu demontażu.Każde miejsce,w którym tkwi kołek,czy to pod listwami,doły drzwi,okolice klamek, to jedna wielka jadalnie rudej.Aż puchnie.Na szczęście jeszcze bez dziur,ale wżery głębokie jak Rów Mariański. ;( Błotniki przednie-won.Może ktoś z was ma w pobliżu szrot,na którym za rozsądne pieniądze można by kupić obie strony do wersji 202?Mogą być z kierunkowskazami,najwyżej przerobię.Muszę jechać na poszukiwania,bo do końca sierpnia chcę go skończyć.
Co do mojego pytania:postawiłem jednak na reaktywny + akrylowy,po uprzednim wypiaskowaniu,co tylko się da.Ale to agonia...
Ale klient nasz pan.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Ryba
Klubowicz
gówniash



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 1194
Punkty: 19/16
Skąd: Radomsko
Wysłany: 10-08-2010, 20:33   

Może jakieś po powodzi ? ;)
_________________
PSIK ! Do nory...
Oł maj gad !
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
jacenty741
Maniak forum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 538
Punkty: 4/2
Skąd: Maków Mazowiecki
Wysłany: 10-08-2010, 22:00   

Przemknąło mi to przez głowę... xD Ale nie będę martwił właściciela moimi domysłami,widział stan samochodu po demontażu,wie,na co się decyduje.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
madmax
Moderator
CoMe My LaDy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 3834
Punkty: 67/45
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 10-08-2010, 23:42   

I tak jajco mnie to obchodzi ze piaskowany dawaj zdjęcia i nie wkurzaj.... :killer:
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne