lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wycena Chrysler
Autor Wiadomość
Grzes
Użytkownik


Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1
Wysłany: 03-03-2009, 23:09   Wycena Chrysler

Witam!

Chcialbym dac polakierowac moje autko (pokazane na obrazku) na inny kolor. Myslalem o takim fajnym metallic brazowym. CHodzi mi o SUPER robote, a nie o jakies partactwo.

Ile bym musial za to zaplacic? Nie orientuje sie w cenach, dlatego pytam o rade...

Dzieki i PA;
Grzes

11.jpg
Plik ściągnięto 305 raz(y) 89,19 KB

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
online
Maniak forum



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 963
Punkty: 10/10
Skąd: Śląsk
Wysłany: 04-03-2009, 08:19   

na moje minimum 7-8 k.
za element poniżej 500zł nie oplacaloby się zejść wg mnie :foch:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 04-03-2009, 09:36   

Cytat:
Chcialbym dac polakierowac moje autko (pokazane na obrazku) na inny kolor. Myslalem o takim fajnym metallic brazowym. CHodzi mi o SUPER robote, a nie o jakies partactwo.


Tak jak mówi online 7-8 tyś
Ale moim zdaniem nie powinieneś zmieniać koloru w TAKIM aucie..na tabliczkach znamionowych ,w książce serwisowej.,w bazie danych w Chrysler Colp.widnieje nr.lakieru taki jaki masz obecnie...Przy ewentualnej sprzedaży tego wozu na pewno klient będzie sprawdzał jego historię i może mu się to nie spodobać ,,a nie sądze żeby ktokolwiek polakierował auto tak idealnie jak jest w orginale chodzi mi o komore silnika, wnętrze pod dywanami,komorę bagażnika
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
S1600
Maniak forum



Pomógł: 3 razy
Wiek: 34
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 585
Otrzymał 4 punkt(y)
Wysłany: 04-03-2009, 11:14   

Ja bym tego wogóle nei wzioł... ręka by mi się trżęsła przy malowaniu przy takiej furze :) :) ... a teraz powaznie tak jak koledzy mówią

Jacek ma racje ja bym go nie przemalowywa to bez sensu chyba ze miałbyś dokumentacje w postaci jakiś zdjeć rachunków itp ze auto nie było bite tylko przemalowane bo tobie sie znudził kolor i tylko tyle... ja tak robiem jak przerabiałem auta zeby potem w razie sprzedaży klient nie pomyslał ze przerobili auto bo było bite itp...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
kalbi
Klubowicz


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2257
Punkty: 50/5
Skąd: W-wa
Wysłany: 04-03-2009, 11:41   

wg mnie trochę pracy przy tym będzie i myślę, że cena to około 10 tys. No jeśli karoseria jest w idealnym stanie i w grę wchodzi samo przelakierowanie to może ciut mniej...
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 04-03-2009, 20:10   

Myślicie że facet który chce przemalować sobie taką fure będzie sie martwił tym co przyszły klient pomyśłi przy sprzedaży i ile zaproponuje? ;)

Sądząc po kołach to to chyba ma z tego wyjść GangstaRap fura wiec jeśli jest forsa to czemu nie :D choć nad tym brązowym to bym sie jeszcze zastanowił ;) prędzej coś z lakierów cukierkowych które to są szeroko tutaj opisane w innych działach ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne