lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w warsztacie
Autor Wiadomość
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 03-01-2010, 18:46   Zmiany w warsztacie

Co byście teraz zmieniłi u siebie w warsztatach jak byście mogli je jeszcze raz zaprojektowac i postawic? Moze więcej okien, wolnych pomieszczen, większe drzwi.... Za wszystki odpowiedzi bede wdzięczny ;)
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 03-01-2010, 18:58   

Przede wszystkim jak bym dziś otwierał warsztat to pobudował bym nowy, ładnie przeszklony i ocieplony, masę środków pochłania adaptacja starych budynków i przebudowa pomieszczeń na warsztatowe i socjalne, od razu były by wymiarowe drzwi , bramy, rozmieszczenie stanowisk itd...
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 03-01-2010, 19:02   

To jest właśnie przewaga budowy nad przebudową :) Wiem cuś o tym jeżeli chodzi o dom. Czekam nad inne spstrzeżenia, nie wstydzcie się pisac :)
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Palkerson
Wymiatacz
Pałkerson


Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 192
Punkty: 3/6
Skąd: Świdnik
Wysłany: 08-01-2010, 10:59   

jak to w budowie czy domu czy warsztatu każdy pewnie 2 lub 3-ci raz pobudował by inaczej ze względu na to że nie robi się tego na co dzień, ja buduje 2- raz dom i dalej nie udało się zrobić tak bym był zadowolony :P bo już kolejny raz zrobił bym trochę inaczej to samo z warsztatem ..... teraz wstawił bym dużo większe okna i to otwierane bo teraz mam witryny + wentylację.... co tu jeszcze.... jak bym teraz budował to poszerzył bym o 1 metr i wybudował komin ale to jeszcze nic straconego bo to można jeszcze zrobić bez jakichś tam strat .... hmmmm bramy ..... zamówiłem 2 bramy podałem wymiary otworu i przywieźli..... bramy które nad otworem już przechodzą z pionu w poziom a a miedzy sufitem a otwartą bramą jest metr przestrzeni...... niby to nie przeszkadza ale jednak wolał bym tą bramę widzieć na suficie......... a reszta to wszystko jest ok bo niedawno skończyłem budowę więc jeszcze nie moge powiedzieć by mnie coś bardzo wqrzyło
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne