lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki pistolet ??? Kompresor bardzo maly 25 litrow
Autor Wiadomość
Radzio
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 16
Wysłany: 23-09-2009, 18:19   Jaki pistolet ??? Kompresor bardzo maly 25 litrow

Witam , jak w temacie .

Wiem ze temat sie powtarza ale ten moj kompresor komplikuje mi sprawe , kiedys zmienie na jakis 50 litrowy maluje srednio jeden element wiec moge poczekac jak dobije .

pistolet ma byc srednio taniej klasy ze tak powiem o cenie nie bede pisal .

Jak mozecie napiszcie na jakich wy pracujecie , jaka cena i jak sie spisuje to pomoze nam wszystkim nowym malarzom . Pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
baqo
Moderator


Pomógł: 16 razy
Wiek: 51
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 2327
Punkty: 28/45
Skąd: KOŁOBRZEG
Wysłany: 23-09-2009, 18:23   

Radzio napisał/a:
pomoze nam wszystkim nowym malarzom
malarzu pomyliłeś fora. to jest forum o lakierowaniu. nazwa!!! lakiernik!!!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
madmax
Moderator
CoMe My LaDy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 3834
Punkty: 67/45
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 23-09-2009, 18:29   

Cytat:
Witam , jak w temacie .

Wiem ze temat sie powtarza ale ten moj kompresor komplikuje mi sprawe


Skoro wiesz że sie powtarza to dlaczego założyłeś nowy temat? Nie lepiej podczepić się do innego? A skoro ci kompresor komplikuje sprawe no to musisz go zmienić. Jak mi schodziło powietrze z koła w aucie to pojechałem zeby zakleili dziure.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Radzio
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 16
Wysłany: 23-09-2009, 19:02   

Madmax szukalem tutaj na forum ale podobnego tematu nie widzialem , poniewaz wszyscy maja tutaj wieksze kompresory . Z tym kołem moze masz racje ale nie pasuje mi wymieniac kompresora jak maluje 2 elemnty na miesiac , wole malowac powoli ale tym .
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
martek
Moderator


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 1724
Punkty: 14/14
Skąd: opolskie
Wysłany: 23-09-2009, 19:53   

jezeli chcesz pistolet "srednio taniej klasy" :glupek: to wejdz na allegro i kup cos do 150zl. co do kompresora nie bede sie wypowiadal bo zrobil to juz kolega madmax
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 23-09-2009, 20:17   

Radzio, a czy ty myślisz że ktoś ukrywał dotąd idealny pistolet który nie zużywa w ogóle powietrza? poprostu takiego nie ma.... kup taki na jaki cie stać i tyle....
 
     
Greg
Klubowicz



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 741
Punkty: 25/2
Skąd: śląskie
Wysłany: 23-09-2009, 21:18   

ja tylko dodam pare słów na temat takiego kompresorka a co za tym idzie pistola. Znajomy poprosił mnie żebym mu polakierował pewną rzecz w domu- tyle że nie mógł jej ruszyć bo jest na stałe- zgodziłem sie. mój kompresor odpadał bo mam na stałe podłączone u siebie wiec załatwił właśnie taki 25 litrowy i... i powiem tyle- jeśli udaje Ci sie polakierować element w czasie ok 8 sekund ( tyle mniej wiecej udało sie machnąć na tym powietrzu co było w butli :glupek: ) to gratuluje!! brak słów żeby to opisać- praktycznie robota na 15 min wydłużyła sie na- sam juz nie wiem ile bo sie nieźle wkurzyłem . pistolet musi mieć JAKIŚ zawsze zapas powietrza w kompresorze- inaczej nie da sie lakierować- no chyba że airbrush-em modele ;) co do pistoleta to tak jak powiedział Luk - kupuj zawsze najlepszy sprzęt na jaki cie stać a nawet lepiej jak sobie zaoszczędzisz więcej i kupisz coś porządnego.. lecz wpierw spraw sobie kompresor!!!
_________________
Live is 2 short 2 be slow.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jano
Dostawca

Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 650
Punkty: 28/2
Skąd: Białystok
Wysłany: 24-09-2009, 08:35   

madmax napisał/a:
Cytat:
Witam , jak w temacie .

Wiem ze temat sie powtarza ale ten moj kompresor komplikuje mi sprawe


Skoro wiesz że sie powtarza to dlaczego założyłeś nowy temat? Nie lepiej podczepić się do innego? A skoro ci kompresor komplikuje sprawe no to musisz go zmienić. Jak mi schodziło powietrze z koła w aucie to pojechałem zeby zakleili dziure.


Delikatnie mu to powiedziałeś ;)

Niedługo już zaczną nam pisać że lakierują za pomocą sprężarki samochodowej. Kolego czy Ty nie zgubiłeś "0" za tą "25" - to nie miało być 250?

Dalej - co to znaczy w średniej niskiej klasy? Jeśli najtańsze pistolety są w granicach 60zł a najdroższe w granicach 2-2,5 tys. to środek masz w granicach 1,3 tys... to poniżej tak koło 800zł - spoko, coś się znajdzie w średniej niskiej klasie.
;]
_________________
Narzędzia warsztatowe i przemysłowe, www.rg-narzedzia.com.pl
Kod rabatowy dodatkowe 5% dla forumowiczów
Przy zakupie wpisz kod: LAKIERNIK.INFO
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne