lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Pistolet w średniej cenie wybór
Autor Wiadomość
Adrianek20
Użytkownik


Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-09-2013, 11:47   Pistolet w średniej cenie wybór

Witam, jestem nowym uczestnikiem na tym forum i mam pytanie. Możecie mi doradzić jakiś pistolet w średniej cenie. Ja osobiście zastanawiam się nad takimi STAR EVO-T V2 LVLP 1.3mm bądz IWATA AZ3 HTE2 1.3 jeśli macie jakieś inne propozycje do 600zł to proszę o podpowiedź.

[ Dodano: 13-09-2013, 15:24 ]
Jeszcze jedno pytanie czym się różni Iwata AZ-3-HTE AV - f 1,3 od IWATA AZ3 HTE2 1.3? Jeśli czymś to może wiecie, który jest lepszy?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Sw.Piotrek
Maniak forum
Początkujący


Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 562
Punkty: 11/26
Skąd: Łódź
Wysłany: 13-09-2013, 16:50   

Mam pistolet Air Gunsa AZ3 HTE jestem z niego mega zadowolony. Jednak na twoim miejscu, mając 600zł rozejrzał bym się za jakimś używanym np. DeVilbissem.
_________________
http://niezalezna.pl/
http://dorzeczy.pl/
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
skyline84
Wyjadacz



Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 125
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 13-09-2013, 22:34   

Również posiadam IWATA AZ3 HTE2 1.3 i jak za tą cene jest naprawdę solidny polecam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
BielKar
Użytkownik
komentator


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-09-2013, 11:32   Re: Pistolet w średniej cenie wybór

[ Dodano: 13-09-2013, 15:24 ]
Jeszcze jedno pytanie czym się różni Iwata AZ-3-HTE AV - f 1,3 od IWATA AZ3 HTE2 1.3? Jeśli czymś to może wiecie, który jest lepszy?[/quote]

JEDYNĄ RÓŻNICA JAKĄ WIDZE TO JEST BYPASS ŁĄCZĄCY POKRYWKĘ Z PISTOLETEM. INNYCH RÓŻNIC NIE WIDZĘ :)
_________________
BielKar
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 23-09-2013, 14:22   Re: Pistolet w średniej cenie wybór

BielKar napisał/a:
.... czym się różni Iwata AZ-3-HTE AV - f 1,3 od IWATA AZ3 HTE2 1.3? Jeśli czymś to może wiecie, który jest lepszy? JEDYNĄ RÓŻNICA JAKĄ WIDZE TO JEST BYPASS ŁĄCZĄCY POKRYWKĘ Z PISTOLETEM. INNYCH RÓŻNIC NIE WIDZĘ :)


Skomplikowane to twoje pytanie ? :nono: Różnice w pistoletach to mogą być miedzy HTE, a HTE 2 ... choć Ja do dziś nie łapię na czym ona polega ;)

AV to właśnie ten zbiornik z nadciśnieniem ... a że model HTE nie jest już oferowany to teraz masz AZ3 HTE 2 ze zwykłym kubkiem i dyszą 1,3, albo AZ3 HTE 2 z kubkiem dostosowanym do instalacji zaworu i przewodu wspomagania tłoczenia materiału - AV i dyszą 1,3

[ Dodano: 23-09-2013, 22:57 ]
Widzę że temat umarł :) .... a tu ciekawostka :nono: Przykro mi ale nie bylem zbyt precyzyjny w tych wyjaśnieniach. Na szczęście kolega .... :D znający doskonale produkty Air Gunsa przysłał mi precyzyjne wyjaśnienie tego zagadnienia :

Jeśli chodzi o Air Gunsę, AV to oznaczenie wyposażenia zaworu regulacji powietrza, w rękojeści. AV - air valve AZ3 HTE2 występuje w dwóch wersjach, bogatszej z tym zaworem, lub standard - bez... Czyli mamy AZ3 HTE2 AV i AZ3 HTE2... a pistolet ze wspomaganiem tłoczenia, do osobny temat i jest oznaczony symbolem "P" czyli AZ3 HTE2 P

Przepraszam za brak precyzji, ale Air Gunsa to nie jest mój faworyt :) .... w każdym razie sprawa wyjaśniona. Dziękuję "źródłu" .... za rzetelną informację :pokłon:
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne