lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wstawianie reperaturek-wycinanie
Autor Wiadomość
Zwibel
Wyjadacz


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 104
Wystawił 6 punkt(y)
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 26-02-2012, 13:57   Wstawianie reperaturek-wycinanie

Witam
Jak wstawiacie reperaturki tylnich nadkoli. Chodzi mi o miejsce cięcia przy drzwiach, robicie to na elemencie wewnętrznym(słupoku)-tak aby drzwi przykryły niedociągnięcia, czy raczej na zewnątrz.
Będe wstawiał u sibie w Imprezie reperaturki i niestety będe pasował albo z civica albo 405 i nie wiem jak łatwiej ciąć. Pordzewiałe są tylko ranty wewnętrzne tak że raczej wystarczyło by wyciąć z zewnątrz, boje się tylko czy da się to później ładnie szpachlą wyprowadzić.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Greg
Klubowicz



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 741
Punkty: 25/2
Skąd: śląskie
Wysłany: 26-02-2012, 16:48   

Zwibel napisał/a:
Witam
Jak wstawiacie reperaturki tylnich nadkoli. Chodzi mi o miejsce cięcia przy drzwiach, robicie to na elemencie wewnętrznym(słupoku)-tak aby drzwi przykryły niedociągnięcia, czy raczej na zewnątrz.
Będe wstawiał u sibie w Imprezie reperaturki i niestety będe pasował albo z civica albo 405 i nie wiem jak łatwiej ciąć. Pordzewiałe są tylko ranty wewnętrzne tak że raczej wystarczyło by wyciąć z zewnątrz, boje się tylko czy da się to później ładnie szpachlą wyprowadzić.


Dokładnie teraz przerabiam to samo w swojej. Z civica są bardzo podobne, ale nie obejdzie się bez przecięcia i poklapania trochę (inny łuk) . Wszystko robiłem na zewnątrz- Felców nie ruszałem bo szkoda było niszczyć. Reperaturki zrobione na łączeniu felcarką i bardzo dobrze się spawało ;)
Jeśli myślisz, że to tylko pordzewiałe z zewnątrz to lepiej się nastaw na niespodziankę... U mnie niby było to samo a skończyło się na odbudowie poszycia wewnętrznego nadkola- zresztą sam zobaczysz po odkrywkach ;)
_________________
Live is 2 short 2 be slow.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl szczegóły
pusty24
uzależniony od forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 371
Punkty: 4/5
Skąd: nowe brzesko
Wysłany: 26-02-2012, 17:08   

wczoraj tez oglądalem temacik kolegi i irl jak rozgrzebal dziurke w swoim scoobim :glupek:
zakonczylo sie wymiana reperaturki,czesci progu i poszycia wewnętrzneo ;)

a przed robotą byla malusia dziurka z zewnątrz ;]

tobie zycze mniej roboty ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Zwibel
Wyjadacz


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 104
Wystawił 6 punkt(y)
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 27-02-2012, 08:35   

Greg, daj jakieś zdjęcia jak masz chętnie się przyjże co mnie czeka. Raczej nie nastawiam się na małą robotę bo wiem że jak się rozgrzebie to wtedy zaczynają kwiatki wychodzić:).
Próg juz wiem że mam do odbudowania bo musiałem już nakładki pościągać bo bym pogubił.
Jednak bardziej boje się o zakończenie nadkola z zderzakiem żeby ładnie spasować -honda ma jednak inny zderzak.
Narazie muszę znaleźć jakieś auto zastępcze. Później Impreza idzie na minimum miesiąc na podnośnik. Zastanawiam się jeszcze nad zmianą koloru ale troche nie chce mi się silnika gruzować.

[ Dodano: 27-02-2012, 21:36 ]
Jeszcze jedno wstawiałeś tą reperaturkę??
[url="http://www.allegromat.pl/aukcja99633"]

[ Dodano: 27-02-2012, 21:36 ]
<a href="http://www.allegromat.pl/aukcja99633">REPERATURKA BŁOTNIKA TYLNEGO L Honda Civic 95- 5d (2114811133) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na najwi</a>
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne