lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Candy Pharoah Yellow gdzie szukac lakieru motocykl Suzuki
Autor Wiadomość
milus
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: Legnica
Wysłany: 09-08-2011, 02:57   Candy Pharoah Yellow gdzie szukac lakieru motocykl Suzuki

Witam, potrzebuje pomocy ze znalezieniem koloru na mój motocykl.

Przeszukałem parę stron które znalazłem na forum z lakierami ale nic nie znalazłem(m. in. dupontrefinish)

Lakier znalazłem na stronce ale jest to zagraniczna strona i nie ma jak sprowadzić lakieru. Zdobyłem chociaż nazwę i oznaczenie:Z66 Candy Pharoah Yellow

Byłem w pobliskich mieszalniach(Legnica) ale rozkładają ręce i oferują dobranie koloru z palety.Jednak wolałbym oryginał, gdyż mam do pomalowania część owiewek tylko.

W ostateczności lakiernik mi pomaluje cały moto, ale tak ocalałyby oryginalne naklejki( nie do kupienia) na pozostałej części.

Wiecie gdzie można dorwać taki lakier?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
GioW
Dostawca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 342
Punkty: 6/5
Skąd: FMI
Wysłany: 09-08-2011, 20:10   Re: Candy Pharoah Yellow gdzie szukac lakieru motocykl Suzuk

milus napisał/a:
Witam, potrzebuje pomocy ze znalezieniem koloru na mój motocykl.

Przeszukałem parę stron które znalazłem na forum z lakierami ale nic nie znalazłem(m. in. dupontrefinish)

Lakier znalazłem na stronce ale jest to zagraniczna strona i nie ma jak sprowadzić lakieru. Zdobyłem chociaż nazwę i oznaczenie:Z66 Candy Pharoah Yellow

Byłem w pobliskich mieszalniach(Legnica) ale rozkładają ręce i oferują dobranie koloru z palety.Jednak wolałbym oryginał, gdyż mam do pomalowania część owiewek tylko.

W ostateczności lakiernik mi pomaluje cały moto, ale tak ocalałyby oryginalne naklejki( nie do kupienia) na pozostałej części.

Wiecie gdzie można dorwać taki lakier?

Możesz mieć problem ze znalezieniem oryginalnej receptury. Większość systemów mieszalniczych bazuje na samochodach a motocykle są tylko pobieżnie robione. Podobno jest to uwarunkowane inną aplikacją koloru na motocyklach. Tam na odpowiedni grunt kładzie się kilka warstw perły i na to następnie barwiony lakier bezbarwny. Tak przynajmniej słyszałem z opowieści, od razu powiem (jakby ktoś chciał mnie zbesztać) że to tylko słyszałem, nic na temat tego nie wiem.
Jedyne co wiem, że jest pioruńsko ciężko dobrać idealnie taki kolor, przerabiałem kilka Kawasaki Ninja czy Hondy CBR malowane w barwach Repsola. Albo klient decydował się na bardzo zbliżony kolor albo się mu dziękowało i nie przyjmowało zamówienia.

P.S. na Poznańskie też byłeś? ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Bartek-WGM
Fanatyk
Świeżak



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 1064
Punkty: 3/1
Skąd: Milanówek pod Wawą
Wysłany: 10-08-2011, 00:48   

milus, to jaki Ty masz motocykl do którego nie można dostać naklejek?
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
milus
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: Legnica
Wysłany: 11-08-2011, 01:22   

Suzuki gsx 600f z 97, szukałem kiedyś sporo i nic nie znalazłem.Wiadomo znaczki Suzuki się dostanie ale kompletna "grafikę" nie do kupienia pewnie za granicą bym dorwał.Z reszta i tak jaki sens oryginalne naklejki na nieoryginalny kolor.Jak znasz jakaś stronkę co robi to podrzuć będę wdzięczny.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne