lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacklack
11-12-2010, 23:52
Sata 3000 HVLP
Autor Wiadomość
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 29-01-2010, 19:05   Sata 3000 HVLP

Witam wszystkich !

Jestem nowy na forum :) i mam taki problem że pistolet SATA 3000 HVLP przestała mi działać ? Czy ktoś mi pomoże ? Czy ktoś miał podobny problem ?

Najlepszą radę nagrodzę dużym kalendarzem ściennym z gołymi dupciami. Przesyłka na mój koszt.
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 29-01-2010, 19:15   

http://cgi.ebay.de/ws/eBa...e=STRK:MEWAX:IT
Sata Jet 3000 RP Limited Edition Digital Pressure Gauge
@Projekter , brałem udział w tej aukcji.
Napisz mi jaka jest wartosc takiego pistoletu.
Moze sie nie zepsuje ;)
Ostatnio zmieniony przez mkautos 29-01-2010, 19:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kamilbusko
Klubowicz


Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1429
Punkty: 7/5
Wysłany: 29-01-2010, 19:17   

cześć nowy :) ja miałem mały problem z tym mogelem. podczas lakierowania zaczęła przerywać. uszczelka miała ryskę prawie nie widoczną gołym okiem. a z Twoja co się dzieje
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 29-01-2010, 19:18   

PROJEKTER napisał/a:
mam taki problem


Musisz przestac palic te droższe papierosy i problem sam się rozwiąże.
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 29-01-2010, 19:25   

To powyżej to mini żart - sory :smieszne: ... ale jest tu taki miły Pan lakiernik praktyk co twierdzi że SATA jest nie halo i tylko DeVilbiss działa sprawnie a SATA nie. Ponieważ net jest pełny wołania o pomoc z DEvilbissem w tytule to chciałem sprawdzić ilu użytkowników SATA np modelu 3000 ma z nią problem lub np. z innym pistoletem SATA ( oczywiści nie piszcie o tych do odmachiwaniu bo te to z założenia źle rozpylają bazy wodne )

... kalendarz jest na poważnie - za najfajniejszy post.

[ Dodano: 29-01-2010, 19:28 ]
elvis napisał/a:
PROJEKTER napisał/a:
mam taki problem


Musisz przestac palic te droższe papierosy i problem sam się rozwiąże.


no @elvis teraz mnie przerosłeś ... zupełnie nie kapuję o co chodzi ?


[ Dodano: 29-01-2010, 19:29 ]
mkautos napisał/a:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320477808214&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
Sata Jet 3000 RP Limited Edition Digital Pressure Gauge
@Projekter , brałem udział w tej aukcji.
Napisz mi jaka jest wartosc takiego pistoletu.
Moze sie nie zepsuje ;)


Kurde - Nie wiem ... żebyś powiedział przed 17.00 to bym ci szybciutko odpowiedział, a tak do poniedziałku nie mam jak sprawdzić ... ile to kosztuje tak bez żadnych marż narzutów i pośredników !



Panowie - piszcie piszcie może zmienię zdanie o SATA. Na razie nie mogę się dogrzebać jakiś poważnych problemów z tymi pistoletami !
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Ostatnio zmieniony przez PROJEKTER 29-01-2010, 19:34, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 29-01-2010, 19:34   

@Projekter, musisz bardziej ręke wyciągnąc z tego biura na piątym pietrze.
Nawet ładnie rozpylona miotła z saty nie doleci do aut na parkingu(rozumiem ze wodą a nie konwencją malujesz, bo w przeciwnym razie inspektor ochrony środowiska bedzie sie gniewał).
Co prawda, mozesz rzucić satą, ale niestety tylko raz.
PS. luft masz w biurze?
Moze dlatego Ci sata przestała działac.
??? w lakierni przeciez działała???
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 29-01-2010, 20:27   

nie no... nie dość że gość jest, mądry, inteligentny, ma łeb na karku, to jeszcze ma niebanalne poczucie humoru które potrafi docenić (co prawda tylko kalendarzem ale zawsze cos.. )... dlaczego nie jesteś moim ojcem ? :) :D :) ;) :D

[ Dodano: 29-01-2010, 20:41 ]
aha jeszcze rada... - nawet zepsuta SATA maluje lepiej niż cokolwiek innego? :)
 
     
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 29-01-2010, 22:30   

Luk napisał/a:
dlaczego nie jesteś moim ojcem


Żenada
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 29-01-2010, 22:33   

elvis, zwisa mi twoja opinia ;)
 
     
aut
Bywalec


Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 26
Wystawił 1 punkt(y)
Wysłany: 30-01-2010, 00:56   

Projekter idź do tokarza - wstawi tulejke za 20 zlotych i bedzie dzialac.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 30-01-2010, 10:58   

@ elvis ... dobrze, że nie walnąłem tematu RATUNKU popsuł się Devilbis Gti

... ale nie chciałem być aż tak złośliwy :) w stosunku do ciebie ... Wyluzuj troszkę ... bo zaletą sporów prowadzonych w kulturalnym towarzystwie jest to, że ludzie przyjmują argumentację drugiej strony z pokorą ... a nawet gdy zostają przy własnym zdaniu ( a TY i JA pozostaliśmy przy swoim ) to wiedzą o tym, że ich sposób postrzegania problemu nie jest jednak tym jedynym słusznym i prawdziwym stanowiskiem ! Dowodzenie kto z nas ma dłuższego H ... jest poprostu głupie. :glupek:

Teraz z powodu miłości do marki DeVilbiss zweryfikujesz swoje stanowisko i stwierdzisz, że wszystkie moje posty już od pierwszego to głupoty, publikacje to kłamstwa i generalnie to oszustwo ... bo już mnie nie lubisz ? :) ... i do tego pewnie jestem idiotą ?

Poczytaj sobie w necie jak teraz twój największy sprzymierzeniec @devilbiss mnie zajadle atakuje. To fachowiec, ma wiedzę, serwisuje, pistolety i na pewno dużo o nich wie ... ale raz tylko RAZ pierdyknął publicznie głupotę ... dostał po nosie .... i nigdy tego nie sprostował. Nie napisał "sory źle sprawdziłem" lub "nie wiedziałem", a teraz ja ... choć wiem, że on się na tym zna ... nie traktuję go poważnie.

Jego ostatni post o technologi HVLP jest długi i bardzo powierzchownie omawiający temat ... a moje nastawienie do niego ... powoduje, że zaczynam szukać w nim konkretów ... czegoś czego nie ma w necie poza tym forum, czy w katalogu - bo to FACHOWIEC ... a tam nic takiego nie ma ... i widzisz już go podświadomie atakuję i spisuję na straty ... a to z pewnością specjalista od pistoletów. NA RAZIE NIE KOMENTUJĘ jego postów, bo wiem że źle się nastawiam ... a nie że on nie ma pojęcia o tym co robi, lub dużej wiedzy ... więc Cisza !

Nie rób tak @elivis z nikim na tym forum ( jeżeli oczywiście możesz i rozumiesz co piszę ) bo to wprawdzie nie miejsce na serduszka i całuski, ale jak ktoś cię nie lubi ( tj. twojego nicku ) to osika twój problem i dostaniesz tylko takie informacje w postach do których i tak sam byś dotarł grzebiąc w necie !

No ...

Daj spokój @elvis ... i napisz coś śmiesznego w temacie ... masz dwa pistolety SATA to chyba się kiedyś popsuły ... czy jednak nie ?
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 30-01-2010, 18:15   

Mam problem z pistoletem.
Co prawda jeszcze sie nie zepsuł, ale chyba sie niedługo zepsuje.
Tak czuje. A mam czuja na psucie.
Jak ostatnio o pogodzie myslałem, to sie zepsuła.
A jak mysle o zepsutym pistolecie to na mysl mi przychodzi moje wypasione FOBO hvlp. 1.4
Powiedzcie czy znacie jakies serwisy albo jakiegos serwisanta na forum co pomoze w kryzysowej sytuacji?
Ostatnio juz sie zepsuła , bo klar został w pistolecie i na gwarancji jeszcze była to plomby zerwac nie chciałem.
Ale drucikiem podziubałem i troche pryska ale jak pod kątem trzymam to chmurek niema.
Powiedzcie czy gwarancji nie straciłem jak drucikiem grzebałem???
Bo slady zostały jak sie zaklinował w dyszy.
Gdzie w wlkp jest jakis serwis lub serwisant fobo?
 
     
baqo
Moderator


Pomógł: 16 razy
Wiek: 51
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 2327
Punkty: 28/45
Skąd: KOŁOBRZEG
Wysłany: 30-01-2010, 22:13   

mkautos napisał/a:
Gdzie w wlkp jest jakis serwis lub serwisant fobo?
chyba do chin musiałbyś wysłać ,do pekinu :) :) :)


a na poważnie ! !! u mnie sata wyparła devilbissa . HVLP-woda ,RP bezbarwny ;]
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 30-01-2010, 22:18   

A u mnie fobo wyparło sate. ;)
A na powaznie,,, sata 2000 rp - ile mozna dac za dobrą sprawdzoną uzywke.
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 30-01-2010, 23:01   

mkautos napisał/a:
A na powaznie,,, sata 2000 rp - ile mozna dac za dobrą sprawdzoną uzywke.

Nie polecam używek jeśli chodzi o pistolety, najlepiej zaczynać na nowym sprzęcie, wtedy masz pełny komfort i realny wizerunek możliwości pistoletu, poza tym możesz się nadziać przy zakupie używki , wytarta lub krzywa igła, sklepana dysza materiałowa, zapchane otwory w dyszy powietrznej, itd.
Jeśli już chcesz Satę, a ze swej strony polecam, bo pracuję na Sacie prawie 20 lat, to kup nową ;)
A jeśli już nową, to nie model S2000 tylko, Sata 3000 RP Digital, (osobiście wybrał bym Sata 3000 HVLP Digital ) różnica nakładania i rozbicia mieszanki między tymi dwoma modelami jest olbrzymia, już nie wspomnę o oszczędnościach w materiale, tak czy siak oba modele nadawaną się do nakładania baz konwencjonalnych, wodnych i lakierów akrylowych
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Bartek-WGM
Fanatyk
Świeżak



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 1064
Punkty: 3/1
Skąd: Milanówek pod Wawą
Wysłany: 30-01-2010, 23:44   

Ja kupiłem używaną Sate za 100zł z krzywą igłą własnie...Ogólnie przydałby się jej jakiś remoncik. Myslicie że zestaw naprawczy zrobi z niej niemalże nówkę? Jest to już nie najświeższa Sata Jet-bez 90, zwykła Jet...
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 30-01-2010, 23:54   

Bartek-WGM napisał/a:
Ja kupiłem używaną Sate za 100zł z krzywą igłą własnie...Ogólnie przydałby się jej jakiś remoncik. Myslicie że zestaw naprawczy zrobi z niej niemalże nówkę? Jest to już nie najświeższa Sata Jet-bez 90, zwykła Jet...

zestaw naprawczy nie jest tani bo ok.300 zł ale nowa igła, dysze i uszczelniacz powinny wskrzesić pistolet do jego pierwotnej świetności ;)
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
grzela
Stały Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 83
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: CB
Wysłany: 31-01-2010, 01:13   

Bartek-WGM napisał/a:
Ja kupiłem używaną Sate za 100zł z krzywą igłą własnie


gdzie takie okazje maja??
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
usatomek
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 8
Wysłany: 31-01-2010, 13:21   

witam zazdroszcze wam ze macie takie problemy jak ktory pistolet jest lepszy i sie do tego klucicie ja maluje podrobka i dobrze wychodzi nie robie chmurek na srebrnym.maluje w garazu i wiecie jakie sa ogolnie warunki .dla mnie wazne to NR 1 DBAC O ZDROWIE A SZCZEGULNIE PLUCA I ZAROBIC JAK NAJWIECEJ KASY Z TEGO CO SIE ROBI.Mam kolege co ma joba na punkcie pistoletow(jak wychodzilo cos nowego nie wazne za ile to zawsze to kupil) robi fuchy chociaz lekaz zabronil mu juz pracowac z lakierem a smieje sie ze mnie ze kupilem maske SATY air star c i ze wydalem kase nie potrzebnie a ja mysle ze jak sie maluje w garazach lub warsztatach ze zla wentylacja to maska z swiezym zasilanie powietrza to podstawa bo zadna inna niestety nie zda egzaminu a mysle ze ZDROWIE NAJWAZNIEJSZE.pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Bartek-WGM
Fanatyk
Świeżak



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 1064
Punkty: 3/1
Skąd: Milanówek pod Wawą
Wysłany: 31-01-2010, 18:40   

grzela napisał/a:
Bartek-WGM napisał/a:
Ja kupiłem używaną Sate za 100zł z krzywą igłą własnie


gdzie takie okazje maja??



Na allegro wyhaczyłem ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne