lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Lakier jednowarstwowy zbliżony do mazdowego Soul Red?
Autor Wiadomość
kotperski
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2024
Posty: 1
Wysłany: 18-05-2024, 18:13   Lakier jednowarstwowy zbliżony do mazdowego Soul Red?

Cześć.
Nie wiem, czy to dobry temat, jeśli nie, to proszę o przeniesienie tam gdzie trzeba.

Pytanie mam takie - czy znacie jakiś lakier samochodowy zbliżony odcieniem do Soul Red z palety Mazdy? Chodzi o sam kolor, jego głębie oraz ten efekt migotania, nie wiem, jak to fachowo nazwać. I żeby jeszcze był jednowarstwowy do tego...

Chcę pomalować auto, ale lakiernik się krzywi na Soul Red, że za dużo cudowania, wiele warstw i efekt nie będzie idealny, bo trudno uzyskać itp. Nie mogę zmienić fachowca na innego z przyczyn tutaj nieistotnych - prościej będzie rozejrzeć się za innym lakierem.

Znalazłem na razie Flame Red z palety Renault. Macie jakieś inne propozycje? Mogą być lakiery niekoniecznie z palety samochodowej, byle się nadało do pomalowania auta :)

Dzięki z góry!

P.S. Jestem laikiem, nie znam się w ząb na lakierach, więc proszę o wybaczenie, jeśli piszę głupoty. Chętnie przyjmę krytykę lub wyjaśnienie rzeczy dla Was oczywistych :)
  
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne