lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacklack
21-03-2014, 16:17
Zaprawki - przejscia lakieru
Autor Wiadomość
kori
Bywalec


Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 47
Wysłany: 10-11-2009, 21:25   Zaprawki - przejscia lakieru

Zajmuje się malowaniem dla własnych potrzeb, głównie są to zaprawki ew malowanie całych elementów.
Kilka razy robiłem już zaprawki metalikiem i nie wiem w czym tkwi problem, otóż przy malowaniu klarem nie za każdym razem lakier dobrze się połączy tj po polerce jest widoczna krawędz gdzie było malowane, raz udało mi się aby przejście było niewidoczne.
Nie wiem od czego zacząc, stosowałem już Rozciągacz optyczny ale to w niczym nie pomaga, klar nie wtapia się w podstawe.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 10-11-2009, 21:32   

kori napisał/a:
Rozciągacz optyczny

Pierwsze słysze. Może chodzi o rozpuszczalnik do cieniowania?
BTW. klarem to lepiej nie cieniować, tylko lecieć po całym elemencie, ewentualnie cieniowac na słupkach, przewężeniach itp.
 
     
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 10-11-2009, 21:47   Re: Zaprawki - przejscia lakieru

kori napisał/a:
Zajmuje się malowaniem dla własnych potrzeb, głównie są to zaprawki ew malowanie całych elementów.
Kilka razy robiłem już zaprawki metalikiem i nie wiem w czym tkwi problem, otóż przy malowaniu klarem nie za każdym razem lakier dobrze się połączy tj po polerce jest widoczna krawędz gdzie było malowane, raz udało mi się aby przejście było niewidoczne.
Nie wiem od czego zacząc, stosowałem już Rozciągacz optyczny ale to w niczym nie pomaga, klar nie wtapia się w podstawe.

Szukaj:"cieniowanie".
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne