lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Autohandel-skup aut powypadkowych
Autor Wiadomość
audiq87
Użytkownik


Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 9
Skąd: Śląsk
Wysłany: 30-06-2012, 23:22   Autohandel-skup aut powypadkowych

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Jestem tutaj nowy i mam kilka pytań w sprawie otwierania swojej"małej" działalności :) . Mianowicie mam do wynajęsia lokal o pow.120m2 mieści on sokojnie 6 samochodów i chcę otworzyć w nim warsztat blacharski. Chce to wszystko zarejestrować jako autohandel i skup rozbitków, czy w razie kontroli mogą się doczepić takiego interesu? Oczywiście bede działał też jako warsztat i będą tam stały samochody klientów ale zawsze mogę powiedzieć ze to samochody na handel które np. najpierw naprawiam a pozniej odkupuje. Czy mogę naprawiać te samochody w niezgłoszonym budynku tzn. odprowadzam wszystkie składki itp. a ten duży garaż to wynajmuje prywatnie i nic im do tego? ;) Czy jest to praktycznie do zrealizowania?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
giena
Klubowicz
Auto-Mal



Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 574
Punkty: 5/3
Skąd: podlasie
Wysłany: 30-06-2012, 23:41   

w razie kontroli "leżysz i robisz pod siebie"

przeczytaj kilka tematów tym dziale" Projektowanie i Budowa Warsztatu" a wszystko ci się rozjaśni.

założenie działalności a prowadzenie warsztatu to nie to samo niestety.

ostrzegam cię za wczasu że za ten temat trochę ci się dostanie od stałych bywalców :nono:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne