lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wywala mnie po logowaniu
Autor Wiadomość
łysy73
Fanatyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1305
Punkty: 28/5
Wysłany: 28-02-2011, 00:00   

Jacku przed chwilą znów mnie wywaliło i nie dałem rady wejść.
Przez Magillę to samo.
Ale teraz wynalazłem starego explorera i poszło na ori haśle.
Więc to chyba porąbały mi się przeglądarki, albo cały komp - ja nie mam o tym pojęcia.
Jutro zawiozę komus do formata i już.
Zobaczę
jacklack napisał/a:
Cytat:
Co do zamiany kont to nie chcę. Dzięki
Tak myślałem
No nie chcę.
Bo jakbym jeszcze Twoimi uprawnieniami pogrzebał w koszach z czasów gdy mnie ostatnio nie było to nie wiadomo co bym znalazł :) :) :D :D :D

Więc lepiej nie. Powalczę ze swoim tym co mam :)
Dzięki

[ Dodano: 28-02-2011, 19:03 ]
No Jacenty miałeś rację.
To była wina przeglądarki - coś się w niej posypało i skopało.
Odinstalowałem ją, zainstalowałem z neta nową {ta samą} i śmiga 100 / 100.
Za każdym razem loguje bez problemu i na ori haśle a nie jednorazówce.
Dzięki za podpowiedź
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacenty741
Maniak forum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 538
Punkty: 4/2
Skąd: Maków Mazowiecki
Wysłany: 13-05-2012, 11:29   

Odświeżę ten temat:pomóżcie z wywalaniem po zalogowaniu!Z tego powodu rzadko nawet ostatnio zaglądam na forum,bo można zwariować,kiedy nawet przeskakując ze strony na stronę wywala mnie i muszę od nowa się logować!Problem dotyczy obydwu komputerów,z których korzystam.Napisanie postu to wręcz walka z kilkukrotnym podejściem do wysłania.O co kaman??????Ten post wysyłam po raz czwarty!!!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 13-05-2012, 13:29   

jacenty741, nie jest to raczej problem związany ze skryptem forum, bo gdyby tak było, to praktycznie każdy miałby podobny problem, a tak nie jest ;) dlatego też coś musi być nie tak lokalnie u Ciebie np. z połączeniem komputerów do rutera (słaba siła sygnału) , lub coś jest nie tak z ustawieniami opcji internetowych.

Proponuję zatem abyś usunął pliki tymczasowe cookie/ciasteczka w swojej przeglądarce i odpalił przeglądarkę od nowa logując się na forum. Ja na wszelki wypadek też już wyczyściłem plik cache na serwerze i to wszystko co mogłem zrobić w związku z tym problemem nestety

Rozumiem że możemy wyeliminować niestabilność łącza internetowego i jakieś chwilowe przerwy w dostawie tej usługi?, tak więc zaktualizuj, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś przeglądarkę do najnowszej wersji (możliwe że masz wyłączoną opcję automatycznej aktualizacji)

Możliwe też, że korzystasz z dwóch przeglądarek w jednym czasie co może powodować jakiś konflikt, (choć to mało prawdopodobne) więc tu sugestia abyś spróbował chwilowo korzystać z jednej ;)

Jeżeli to nie pomoże, to proponuję przeinstalować przeglądarkę tak jak kolega powyżej...najwyraźniej pomogło ;) ..
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
jacenty741
Maniak forum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 538
Punkty: 4/2
Skąd: Maków Mazowiecki
Wysłany: 13-05-2012, 15:26   

Widzisz ,a mimo że ja jeszcze nic nie zrobiłem z Twoich porad,to już mnie nie wyrzuca(jak na razie).
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
gugun
uzależniony od forum


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 343
Punkty: 5/1
Skąd: kuj-pom
Wysłany: 17-05-2012, 09:45   

ja jak jestem u teściów mam to samo.zaznacz sobie opcje automatycznego logowania:) mi to pomoglo bo mnie automatycznie logowalo jak sie rozłańczalo
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne