lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Odnośnie Lakieru
Autor Wiadomość
jessens94
Użytkownik


Wiek: 29
Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 30-05-2011, 20:43   Odnośnie Lakieru

Witam chciałbym zacząć małą przygodę z lakiernictwem i zastanawiam się nad pomalowaniem swojego auta patrzyłem na allegro za lakierami i znalazłem stosunkowo tani lakier <do zaprawek> i zastanawiam się czy byłby on odpowiedni .Doradźcie mi lakier byłby oczywiście nakładany pistoletem z góry dzieki.Link do lakieru
Kod:
http://allegro.pl/profesjonalny-lakier-1l-metalic-kazdy-kolor-i1641809526.html#gallery
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 31-05-2011, 12:25   

Cytat:
Witam chciałbym zacząć małą przygodę z lakiernictwem

jessens94 napisał/a:
patrzyłem na allegro

W dość ciekawy sposób zaczynasz tą przygodę, skoro pierwsze kroki przy zakupie produktów stawiasz na allegro..

jessens94, ..mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę z tego, że ta przygoda którą nazwałeś lakiernictwem może się okazać dla Ciebie tragiczna w skutkach..oby nie...może inaczej..czy ty jesteś do końca świadom tego na co się porywasz??...sprzęt do aplikacji, i wszelkie inne materiały pomocnicze rozumiem że już masz skompletowane?...o czyste wentylowane i dobrze oświetlone pomieszczenie nawet nie pytam bo jestem przekonany ze od tego głównie zacząłeś to przedsięwzięcie...
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne