lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Promiennik Fal Krótkich IRT
Autor Wiadomość
Lauter
Bywalec



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 02-11-2010, 23:39   

Czujnik temperatury to jedna sprawa, podstawą w promiennikach jest pirometr który nie tylko odczytuje temperaturę ale też steruje całym procesem suszenia, czujnik odległości to zbyteczny BAJER na który wszyscy się nabierają :) Promiennik najlepiej 2 kasetowy ze względu na większą powierzchnie suszenia, a wybór kaset 1 lub 2 pozwala dobierać odpowiednia powierzchnie :)
No i podstawą jest to czy pirometr tylko podaje ci na wyświetlaczu jaka temperature ma suszony element czy też będzie sterował lampami :)

[ Dodano: 02-11-2010, 23:56 ]
JZAREBA napisał/a:
a co sądzicie o tym pro.



http://moto.allegro.pl/pr...1221726337.html


Taki promiennik wielki jak krowa z moca 3x1200W co to za moc,? chiński miernik czasu, to lepiej włączyć farelkę i mieć stoper w ręku a w drugim reku metrówkę :)To nie powinny się nazywać promienniki tylko żarniki IR powieszone na metalowej konstrukcji bo więcej pożytku z tego nie ma :)

[ Dodano: 02-11-2010, 23:58 ]
rajcuch napisał/a:
witam, chcę zakupić taki oto promiennik link :
http://hedson.piabpolska....obilne&Itemid=2
prosze o opinie kogos w temacie :) czy lepiej dwu kasetowy?


Dobry promienniki jedyne z którymi mogę konkurować, lepiej kup od razu 2 kasetowy, a tak naprawdę zapraszam też do mnie na stronę zaoszczędzisz kilka tysiączków :) chociaż dasz rade kupić jeszcze kilka pistoletów i szlifierek :)
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 09-01-2011, 16:10   

Wprawdzie temat jest o promiennikach IR ... ale trochę stanął w miejscu wiec nie będę zakładał nowego i wklejam info o systemie promienników gazowych nowej generacji. Wiem że 95 % z was nie ma nawet małego IR ... ale potraktujcie to jak szkolenie z kierunku rozwoju branży lakierniczej w naprawach powypadkowych

ps. Prośba do moderatorów o wyedytowanie okienek do podglądu filmów z forum ... bo nie wiem jak się to robi.





link do strony producenta - http://www.symach.com/site/en/prodotti.asp
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Ostatnio zmieniony przez 09-01-2011, 16:20, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Lauter
Bywalec



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 15-01-2011, 16:08   

No robi to wrażenie plus ich polega na tym że podczas działania dodatkowo spalają nam opary rozpuszczalników które nam zostały w komorze :)
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne