lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Lakierowanie calego boku passata B6
Autor Wiadomość
graczu1983
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 16
Wystawił 2 punkt(y)
Skąd: bytom
Wysłany: 27-11-2010, 10:14   Lakierowanie calego boku passata B6

Czesc Panowie.Chcialbym sie dowiedziec ile kosztowalo by pomalowanie 4 elemetow czyli calego boku VW Passata B6 kolor Beżowa Perła.Prosze o wycene samego lakierowania bez przygotowania powierzchni i wycene z przygotowaniem powieszchni.Napiszcie w odpowiedzi skad jestescie.Za wszystko z gory wielkie dzieki.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
michalLbn
Klubowicz


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 2131
Punkty: 49/7
Skąd: z niecaka ;) LBN
Wysłany: 27-11-2010, 10:47   

Ogólnie to nie wiemy czy przygotowanie powierzchni to chodzi ci o prace blacharskie czy szpachlowanie? Dlaczego chcesz to lakierować, bok jest porysowany, czy pogięty. Czy są jakieś wymieniane elementy które mają inny kolor i trzeba je lakierować na 2 strony. Ogólnie cena od 250żł za element do nawet 450 za element bo różnych tutaj mamy lakierników z mniejszymi i większymi warsztatami. Określ się dokładnie z tym co napisałem o stanie tych elementów bo cena jest od tego zależna. Ogólnie to jeżeli nie trzeba malować progu i zderzaków to masz 4 elementy do malowania. Jeżeli chciałbyś sam sobie szpachlować czyli to twoje przygotowanie powierzchni to nie wiem czy któryś lakiernik się na to zgodzi bo każdy lakiernik woli sobie sam zrobić od początku do końca i wiedzieć że nie popełniono błędów przy tych pracach.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
graczu1983
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 16
Wystawił 2 punkt(y)
Skąd: bytom
Wysłany: 27-11-2010, 10:56   

chodzi mi o lakierowanie tylko tych elementow elementy sa proste byly niedawno malowane a ze lakiernik ktory to malowal nie umie dobrze dobrac koloru zamiast bezowej perly wyszedl kolor barddziej zblizony do srebrnego niz bezowego i chce to powierzyc komus kto to dobrze zrobi a on przygotuje mi powierzchnie w ramach rekompenstay.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
michalLbn
Klubowicz


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 2131
Punkty: 49/7
Skąd: z niecaka ;) LBN
Wysłany: 27-11-2010, 10:57   

W takim razie mniejsze warsztaty zrobią to max 250 za element , jak bym się podjął nawet po 180. Ale do mnie to masz za deleko. Niech się inni wypowiedzą co o tym myślą.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
damian0889
Forumator


Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 211
Punkty: 2/1
Wysłany: 29-11-2010, 23:42   

ja osobiscie bez przygotowania bym sie nie podejmowal ale z to od ok 200 w gore w zaleznosci od stanu elementow..
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne