lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Hyundai Accent 2
Autor Wiadomość
Paul
Użytkownik


Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-09-2010, 09:56   Hyundai Accent 2

Witam wszystkich,
Auto to Hyundai Accent LC po 2000r, kolor czerwona perła VO (podobno 3 warstwowy).

Wczoraj zabrałem się za zrobienie zaprawek na tylnych nadkolach, a przy tym znalazłem gorsze rzeczy, mianowicie
-od strony kierowcy na w poszyciu progu jest dziura, w wyniku uderzenia blacha pękła i przerdzewiała
-od strony pasażera w progu przy tylnym nadkolu przerdzewiała blacha, chyba od wody
te dwie rzeczy są dosyć pilne do zrobienia przed zimą i na to na pewno znajda się fundusze.

To co już od dawna chleliśmy zrobić to lakierowanie auta, kasa miała być z ubezpieczenia za przednie drzwi i błotnik, ale sprawa jest w sądzie.

Do malowania jest:
lewa strona
-przedni błotnik (inny odcień)
-drzwi przednie + klepanie
-drzwi tylne + klepanie
-tylne nakole + rdza
prawa strona
-tylne nakole + rdza

opcjonalnie, aby był o idealnie
-lewe tylne drzwi (obicia)
-maska (rożne odcienie - strona pasażera była kiedyś malowana przez poprzedniego właściciela i jakiś idiota cieniował maskę)
-tylny zderza (dwa zadrapania)


Auto stoi na Białołęce, najważniejsze są dziury w progach, co do mailowania to muszę szukać kasy po kieszeniach i zrobić naradę z ojcem.

Panowie czy jest możliwość zrobienia samych wstawek i zamalowania ich na czarno?, czy lepiej od razu malować na kolor razem z reszta elementów.

Ile może to kosztować oraz do kogo w Warszawie mogę się udać?










Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 24-09-2010, 13:15   

a propo innego odcienia na przednim prawy błotniku to nie wiem ale na lewej tronie też każdy element z innej parafii :P
Taka robota jest nie fajna :/ We wteorek leciałem srebrną astrę prawy tył z cieniowaniem na drzwi :) i co z tego jak drzwi na których cieniowałem i tak rożnią sie od przednich ... Tu będzie ta sama sytuacja.

Paul napisał/a:
Do malowania jest:
lewa strona
-przedni błotnik (inny odcień)
-drzwi przednie + klepanie
-drzwi tylne + klepanie
-tylne nakole + rdza
prawa strona
-tylne nakole + rdza

wywoławcza 1200 jakbym to ja robił :) ale nie jestem z wawy :P
Paul napisał/a:
opcjonalnie, aby był o idealnie
-lewe tylne drzwi (obicia)
-maska (rożne odcienie - strona pasażera była kiedyś malowana przez poprzedniego właściciela i jakiś idiota cieniował maskę)
-tylny zderza (dwa zadrapania)

700
no 800 jeśli 3a było by wycieniować na drzwi przednie choć w takim wypadku nie widzę powodu "szaleć"

+ ewentualne spawanie :) no i te progi tez trochę wyniosą...
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Paul
Użytkownik


Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-09-2010, 13:52   

Z lewej strony przedni błotnik ma inny odcień (dwa lata temu był malowany, chyba ze trzy razy, i tak w zależności jak jest oświetlony to widać różnice), teraz jest możliwość ze względu na uszkodzenia malowania całej lewej strony.

Z prawej strony był malowany błotnik i przednie drzwi przez poprzedniego właściciela, na drzwiach nie widać jak dla mnie różnicy, ale różnica na masce jest. Z tej strony na pewno jest tylny błotnik do malowania (aż do tylnego światła) i próg do wspawania.

Gdyby były malowane tylne drzwi z lewej strony to trudno powiedzieć, jak będzie to wyglądało tzn. odcienie.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Bartek-WGM
Fanatyk
Świeżak



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 1064
Punkty: 3/1
Skąd: Milanówek pod Wawą
Wysłany: 26-09-2010, 21:44   

Ja mógłbym ale dopiero za minimum miesiąc...
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne